WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

70 mln zł na spoty piwa w godz. 20-23, ich wycofanie będzie większym problemem dla browarów niż stacji telewizyjnych (opinie)

Jacek Wto Lis 28, 2017 8:15 am

W większości są to zagraniczne korporacje, które produkują siki poza naszym krajem. Ja wspieram polskie rzemieślnicze piwa a nie szczyny z zachodu.
Awatar użytkownika
pavv

Re: 70 mln zł na spoty piwa w godz. 20-23, ich wycofanie będzie większym problemem dla browarów niż stacji telewizyjnych (opinie)

pavv Wto Lis 28, 2017 8:56 am

98% w/w reklam to nie reklamy piwa, a reklamy napoi piwopodobnych o smaku identycznym ze smakiem piwa powstałych na bazie wody, spirytusu i aromatów identycznych z naturalnymi, więc żadnej straty dla nikogo nie będzie.
Awatar użytkownika
Kolega

Re: 70 mln zł na spoty piwa w godz. 20-23, ich wycofanie będzie większym problemem dla browarów niż stacji telewizyjnych (opinie)

Kolega Wto Lis 28, 2017 9:31 am

Biedny problem. Taki pognębiony... ;)
Awatar użytkownika
mon

mon Wto Lis 28, 2017 10:08 am

Co jest gorsze dla organizmu: reklama piwa, które po wypiciu po 20 min jest wysikane czy reklamy szkodliwych suplementów diety: od witamin po środki na hemoroidy czy infekcje intymne - zostają kilka godzin w organizmie. Mi osobiście reklamy piwa nie przeszkadzają za to suplementy diety już tak. Jeżeli PiS chce wprowadzić zakaz reklam niech zacznie od suplementów diety. Polacy łykają to gó..no garściami.
Awatar użytkownika
Svi

Svi Wto Lis 28, 2017 4:52 pm

"senior multiscreen trading manager", to bardzo ciekawe. wpisałem frazę w googla by wyszukał mi takie stanowisko na stronach w języku angielskim, nie znalazł nic, jedynie 12 wyników na polskich stronach. czy my sami wymyślamy te stanowiska?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Wto Lis 28, 2017 7:52 pm

Reklama produktów piwopodobnych, z polskojęzycznymi nazwami, ale zagranicznymi właścicielami. Oj jak mi szkoda. Może dzięki temu ludzie więcej zaczną kupować piw polskich producentów i z małych browarów.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Lis 29, 2017 5:16 pm

Jak będzie wyglądała sytuacja ze sprzedażą piwa na obiektach sportowych, przede wszystkim na stadionach piłkarskich. Tam się leje piwo bez umiaru, niektórzy są już nietrzeźwi zanim mecz się skończy. To jest dopiero reklama piwa. A młodzież i dzieci na to patrzą...
Awatar użytkownika
pinokiooo

pinokiooo Czw Lis 30, 2017 9:49 pm

Powróci Mariola o kocim spojrzeniu ?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość