WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Syn Sondażu

76 proc. gospodarstw domowych w zasięgu DVB-T2/HEVC. Co oznacza to dla widzów?

Syn Sondażu Wto Maj 24, 2022 8:59 am

Znaczy to ni mniej ni więcej, tylko że 24% jest teraz całkowicie w orbicie pisssowskiej propagandy.
Awatar użytkownika
cała prawda - całą dobę

Re: 76 proc. gospodarstw domowych w zasięgu DVB-T2/HEVC. Co oznacza to dla widzów?

cała prawda - całą dobę Wto Maj 24, 2022 9:03 am

"Syn Sondażu" napisał(a): Znaczy to ni mniej ni więcej, tylko że 24% jest teraz całkowicie w orbicie pisssowskiej propagandy.

Szczęśliwi czasu i zasięgu nie liczą :)
Awatar użytkownika
nic44

Re: 76 proc. gospodarstw domowych w zasięgu DVB-T2/HEVC. Co oznacza to dla widzów?

nic44 Wto Maj 24, 2022 9:07 am

a kiedy radio w dab plus na tv
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Maj 24, 2022 9:30 am

Błąd w leadzie. Opole i rejon Opola to nadal jest Górny Śląsk, a nie odrębną kraina historyczna. Od Katowic na zachód jest tylko Dolny Śląsk.
Awatar użytkownika
New_user

New_user Wto Maj 24, 2022 10:10 am

A tymczasem TVP nadaje w starym standardzie i zwiększa zasięgi, bo oprócz odpowiedniego sprzętu trzeba też telewizor przeprogramować, co może być trudne dla osób starszych.
Awatar użytkownika
Odszyfrować TVPubliczną

Odszyfrować TVPubliczną Wto Maj 24, 2022 10:10 am

a Kiedy rząd Odszyfruje TVP na Satelicie?
EutelSat HotBird 13°E
i EutelSat 33°E
Awatar użytkownika
Razor

Razor Wto Maj 24, 2022 10:33 am

"Syn Sondażu" napisał(a): Znaczy to ni mniej ni więcej, tylko że 24% jest teraz całkowicie w orbicie pisssowskiej propagandy.

Rozumiem, że po dekoder czy nowy TV musisz jechać za granicę, bo w Polsce takich "rarytasów" nie ma?
Byłbym wdzięczny gdyby niektórzy ludzie przestali z góry traktować innych jak potencjalne ameby, niezdolne do samodzielnego myślenia i radzenia sobie z problemami. W ciągu ostatniego tygodnia odwiedziłem wiele domów ludzi starszych i podpiąłem dekodery. Wbrew opinii internetowych trolli, to że ktoś jest na emeryturze wcale nie znaczy, że cofnął się intelektualnie do czasów przedszkola, zatem nie mierz wszystkich swoją miarą, "Synku".
Awatar użytkownika
Kujawiak

Kujawiak Wto Maj 24, 2022 12:48 pm

Największym zaskoczeniem, w kwestii przełączenia na dvb-t2, jest uruchomienie w pełnej mocy nadajnika Łódź Zygry, który na południowych Kujawach mocno sieje sygnałem, bo u mnie na kanale 26, mam taki sam poziom odbioru jak na kanale 27 z Żółwieńca koło Konina tj 50/70 %, przy odległości mniejszej względem mojej lokalizacji. Zygry ok 70 km, Ślesin 30 km.
Awatar użytkownika
G38

G38 Wto Maj 24, 2022 1:33 pm

To w takim razie bay bay płatne kanały które od dawna nic nie nadaja ja od Grudnia tylko naziemna
Awatar użytkownika
Pinio

Pinio Wto Maj 24, 2022 5:01 pm

Dekoder kupiłem i nadal brak kilku programów, podkarpackie kiedy zostanie to dzialac
Awatar użytkownika
LoL

LoL Wto Maj 24, 2022 6:18 pm

przechodzenie telewizji analogowej na DVB-T a po kilku latach na DVB-T2 nie stwarza problemu na wymianę kineskopowych telewizorów na lcd a teraz na nowsze. Z DAB+ jakieś opory. od 2013 roku testy. Polskie Radio nie potrafi czy nie chce uruchamiać kolejnych lokalizacji gdzie od dawna wiadomo gdzie i na których kanałach będzie emisja. Komercyjni nie chcą w to wchodzić bo jak kilka procent ma na czym słuchać to się nie opłaca.
Awatar użytkownika
Niech Emitel zwiększy zasięg

Niech Emitel zwiększy zasięg Wto Maj 24, 2022 9:52 pm

MUX 5 z nadajnika CZĘSTOCHOWA-WRĘCZYCA WIELKA ma słaby zasięg nadaje tylko z mocą 25kw przez co nie obejmuje mojej miejscowości w przeciwieństwie do pozostałych MUX które nadawają z pełną mocą
Awatar użytkownika
Południowa Wielkopolska

Południowa Wielkopolska Wto Maj 24, 2022 11:18 pm

Gdzie ta nowa telewizja jest dostępna? mam odpowiedni telewizor, opłacam abonament i chyba muszę wykupić kablówke żeby mieć programy telewizyjne? dlaczego? za co płacę abonament? telewizor w ostatnich dniach służy do oglądania Netflixa..
Awatar użytkownika
Kurdupel

Kurdupel Śro Maj 25, 2022 6:01 am

Oznacza to, że Polacy muszą kupić nowe dekodery lub telewizory, by oglądać szajs w lepszej jakości. To przykre, ale moim zdaniem telewizja naziemna nie jest w żadnym stopniu atrakcyjna.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości