[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 8,52 mln widzów meczu Hiszpania-Polska w kanałach TVP (dane minuta po minucie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aleks

8,52 mln widzów meczu Hiszpania-Polska w kanałach TVP (dane minuta po minucie)

Aleks Pon Cze 21, 2021 12:11 pm

To jest totalna bzdura. 8 milionów z 38 milionów Polaków ? Wracałem w tym czasie do domu, zdążyłem na 2 połowę. Ruch na ulicach wyraźnie mniejszy niż 2 godziny wcześniej - pusto jak wtedy, gdy raportowano widownie kilkunastomilionowe. Nielsen kręci badaniem, podbija jakieś TVN a później przy wyborach i tak dostają w d..oop.ę
Awatar użytkownika
Były Leming

Re: 8,52 mln widzów meczu Hiszpania-Polska w kanałach TVP (dane minuta po minucie)

Były Leming Pon Cze 21, 2021 12:18 pm

"Aleks" napisał(a): To jest totalna bzdura. 8 milionów z 38 milionów Polaków ? Wracałem w tym czasie do domu, zdążyłem na 2 połowę. Ruch na ulicach wyraźnie mniejszy niż 2 godziny wcześniej - pusto jak wtedy, gdy raportowano widownie kilkunastomilionowe. Nielsen kręci badaniem, podbija jakieś TVN a później przy wyborach i tak dostają w d..oop.ę
Wg. Badania MOR, oglądalność była wyższa o 4-5 milionów.
Awatar użytkownika
hh

Re: 8,52 mln widzów meczu Hiszpania-Polska w kanałach TVP (dane minuta po minucie)

hh Pon Cze 21, 2021 12:31 pm

dziwne te dane, miasto jak wymarłe a tu 8 mln..
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Pon Cze 21, 2021 12:31 pm

"Były Leming" napisał(a):
"Aleks" napisał(a): To jest totalna bzdura. 8 milionów z 38 milionów Polaków ? Wracałem w tym czasie do domu, zdążyłem na 2 połowę. Ruch na ulicach wyraźnie mniejszy niż 2 godziny wcześniej - pusto jak wtedy, gdy raportowano widownie kilkunastomilionowe. Nielsen kręci badaniem, podbija jakieś TVN a później przy wyborach i tak dostają w d..oop.ę
Wg. Badania MOR, oglądalność była wyższa o 4-5 milionów.

Badanie MOR, czyli "niezależna" instytucja kierowana przez żonę Kurskiego?
Awatar użytkownika
Lukas

Lukas Pon Cze 21, 2021 12:56 pm

Gdzie wy widzieliście te wymarłe miasta? Plaże miejskie we Wrocławiu były zatłoczone.
Awatar użytkownika
Floadi

Floadi Pon Cze 21, 2021 12:58 pm

Co wy gadacie, na przedmieściach dużego miasta ruch był normalny i znam dużo osób, które meczu nie oglądały. Polacy szczególnie po ostatnich naszych meczach nie są już podjarani tak mocno piłką, tak jak jeszcze kilka lat temu, kiedy rzeczywiście ulice pustoszały na takim euro 2016.
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Pon Cze 21, 2021 1:19 pm

ale slabo nie ogladam euro tvp zle sie patrzy
Awatar użytkownika
Kamak

Kamak Pon Cze 21, 2021 1:19 pm

widac tvp brakuje 4 widzow dobrze ze nie ogladaja tvp
Awatar użytkownika
Gorok

Gorok Pon Cze 21, 2021 1:20 pm

same kłamstwa i kłamstwa jak zawsze TVP
Awatar użytkownika
Drokoko

Drokoko Pon Cze 21, 2021 1:20 pm

na wspolnej lepsze niz ten mecze tvp
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Pon Cze 21, 2021 1:21 pm

jeszcze troche polska pojedzie do domu
Awatar użytkownika
dfj

dfj Pon Cze 21, 2021 1:51 pm

Oglądalność dwa razy niższa niż w 2016. Zupełna katastrofa.
Awatar użytkownika
nikk

nikk Pon Cze 21, 2021 2:35 pm

Oglądalność meczów EURO 2020 jest niższa w całej Europie, więc nie dziwi fakt że podobnie jest w Polsce. Moim zdaniem jednak badania nie uwzględniły widzów w Internecie np. w aplikacjach oraz na stronie internetowej.
Awatar użytkownika
olo

olo Pon Cze 21, 2021 2:54 pm

A według mojego panelu było 14,5 mln. Przestańcie łżeć. To był najbardziej emocjonujący mecz Polaków od meczu z Niemcami w Warszawie więc ten wynik jest niedorzeczny.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Pon Cze 21, 2021 4:21 pm

Bawi mnie to oburzenie, że za mało widzów i frustrację w kierunku firmy badawczej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości