[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 8,78 mln użytkowników Facebooka w Polsce. Kit Kat ma najwięcej fanów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
ekspert

8,78 mln użytkowników Facebooka w Polsce. Kit Kat ma najwięcej fanów

ekspert Czw Sie 02, 2012 9:12 am

tylko google+ ;)
Awatar użytkownika
bebop

Re: 8,78 mln użytkowników Facebooka w Polsce. Kit Kat ma najwięcej fanów

bebop Czw Sie 02, 2012 9:18 am

Jakiś wałek chyba z tym Kit Katem. Ja w ogóle nie widziałem, że mają profil. Wszedłem, okazało się, że wśród sympatyków nie ma ani jednego mojego znajomego - nawet osób, które zawodowo zajmują się SM i monitorowaniem rynku social media. Dziwne. Serce i Rozum to dla mnie oczywistość - są obecni wszędzie, świetnie prowadzony profil. No chyba że Kit Kat daje fajne "marchewki".
Awatar użytkownika
zeroeight

zeroeight Czw Sie 02, 2012 9:50 am

Dzwiny skok fanow.. Z niecalych 200 tys na 7 milionow?
Awatar użytkownika
copy

copy Czw Sie 02, 2012 11:12 am

7,4 mln fanów w Polsce ma kitkat? A co to takiego? To jakiś absurd. Ludzie z . mediównie mają pojęcia o badaniu tego rodzaju statystyk. Jakiego filtra użyto do weryfikacji wartości danych? Sama tylko różnica wyników pomiędzy 1 a 2 miejscem powinna wzbudzić podejrzenie. Nie dziwiłoby to 7 mln przy Sercu i Rozumie ale przy Kitkat, sorry. Ogarnijcie sie trochę ludzie. Są wakacje, ale mózgi muszą pracować.
Awatar użytkownika
gościu

gościu Czw Sie 02, 2012 1:54 pm

Droga Redakcjo .... Nie róbcie sobie wiochy takimi newsami świadczącymi o totalnym nieogarnianiu tematu, o którym piszecie.
Awatar użytkownika
Agata

Agata Czw Sie 02, 2012 2:34 pm

Niech żyje migracja fanów :/
Awatar użytkownika
Abc

Abc Wto Sie 14, 2012 10:34 am

Ta lista jest jakos skopana... Snickers ma 4,5 miliona i nie ma go na liscie. Z Kit Katem tez dziwne, 7,5mln? Takiego wafelka jadlem ostatnio z 15 lat temu raz czy dwa razy i nawet nie jestem tego pewien! Snickersa czy Marsa jadlem z kolei kilkadziesiat razy.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości