[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - 85 tys. widzów ogląda „997” w Polsat Play

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PZA

85 tys. widzów ogląda „997” w Polsat Play

PZA Pon Paź 28, 2013 1:02 am

Czy jest jakaś oficjalna strona 997 gdzie można się dowiedzieć o poprzednich sprawach?
Awatar użytkownika
PZA

Re: 85 tys. widzów ogląda „997” w Polsat Play

PZA Pon Paź 28, 2013 3:50 am

Oglądałem 4 odcinki na Ipli, i dużo spraw się powtarza jeszcze z czasów 997 emitowanego wówczas w TVP 2.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Paź 28, 2013 7:36 am

Nic dziwnego, że Fajbusiewicz się ogląda, ten nowy gadżet to kompletna porażka. Prowadzący przede wszystkim nie jest gadżeciarzem a sama gładka gadka nie wystarczy. Wiedzę trzeba mieć a nie powtarzać co kto inny powie. Zwłaszcza w temacie kart zbliżeniowych. Banki powinny proces wytoczyć.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pon Paź 28, 2013 7:57 am

Musieli podać najlepszy wynik miesiąca, bo średnio Nowy gadżet ogląda 10-20 tys. Powinni go zdjąć z anteny, bo nowy prowadzący wiedzą nie zaskakuje. Niestety w tv na układy nie ma rady a w Turbo tym bardziej.
Awatar użytkownika
Vadim

Vadim Pon Paź 28, 2013 8:54 am

Oglądałem 997 w ostatni czwartek. Naprawde niezly program. Brakowało mi Fajbusiewicza w telewizji.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Paź 28, 2013 10:53 am

niestety ten program fajbusiewicza to jz nie to.. widac brak nowego spojrzenia i lecenie schematem a4 który zwyczajnie staje się nudny
Awatar użytkownika
wernyhora

wernyhora Wto Paź 29, 2013 9:30 am

z majorem Płócienniczakiem wynik oglądalności. byłby lepszy. Widziałem wczoraj w sklepie Relaksy, identyczne, z napisem, jak te z czasów PRL, tylko nowe, produkowane obecnie. Zatem wszystko jest możliwe.
Awatar użytkownika
Roman

Roman Sob Lis 02, 2013 12:28 pm

Jakie hejty na nowy gadżet w Turbo. Czyżby ktoś tu się nie mógł pogodzić ze stratą? :)
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Nie Lis 03, 2013 2:13 pm

W dzieciństwie lubiłam oglądać ten program, teraz miło było wrócić do tego konwentu. Jakby nie było Fajbusiewicz to postać kultowa, także dobrze, że Polsat Play postanowił na niego postawić.
Awatar użytkownika
Maks

Maks Nie Lis 03, 2013 4:00 pm

Dokładnie, 997 to jest legenda polskiej telewizji i choćby z tego powodu warto mieć cp. Bo nie wiem, czy gdzie indziej można Polsat Play oglądać. A swoją drogą - bardzo ciekawy kanał. Dla facetów i nie tylko.
Awatar użytkownika
Maximus

Maximus Nie Lis 03, 2013 6:43 pm

997 to dobre uzupełnienie oferty polsatu play, który jest jednym z moich ulubionych kanałów na słonecznej platformie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości