WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DMode

8TV wiceliderem kanałów muzycznych, tylko 0,02 proc. udziału Eska TV. „Zgodne z założoną strategią”

DMode Śro Lis 23, 2016 2:16 am

Ale piękna katastrofa...cytując klasyka. Była ESKA TV, nie ma ESKI TV. 8TV - nowa stacja z wynikiem gorszym od najgorszego wyniku ESKI? Zamienił stryjek siekierkę na kijek. I czegoś tu nie rozumiem. Z wyjaśnień pani prezes wynika, że bardzo dobrze znany i rozpoznawalny brand ESKI dodatkowo wsparty dużą siecią radiową i olbrzymim zasięgiem w internecie był OBCIĄŻENIEM i miał mniej możliwości sprzedażowych? Natomiast nowy brand 8TV ma większy potencjał? Wow! To jakieś rewolucyjne odkrycie w marketingu, odwrotnie proporcjonalne do teorii brandu parasolowego. Ciekawe, bardzo ciekawe :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
Ja

Re: 8TV wiceliderem kanałów muzycznych, tylko 0,02 proc. udziału Eska TV. „Zgodne z założoną strategią”

Ja Śro Lis 23, 2016 6:22 am

Programy rozrywkowe dobrze mogłyby być nadawane na Nowa TV pozwoliło by to na lepszą rozpoznawalność i oglądalność. Eska TV miała w ofercie najnowsze klipy , których teraz brakuje w ósece.
Awatar użytkownika
także tego

Re: 8TV wiceliderem kanałów muzycznych, tylko 0,02 proc. udziału Eska TV. „Zgodne z założoną strategią”

także tego Śro Lis 23, 2016 10:42 am

nie znam nikogo kto by oglądał 8 - pytam się skąd te drugie miejsce?
Awatar użytkownika
Greta

Greta Śro Lis 23, 2016 10:50 am

Nowej dyrektor programowej Eski Tivi gratulujemy pierwszego wyniku po przejęciu stacji ;-)
Awatar użytkownika
fran

fran Śro Lis 23, 2016 12:13 pm

Dyskusja o artefaktach :-))))) Sądząc po wynikach i metodzie pomiaru, to może być tak, że tych kanałów w ogóle nie ma :-) Homeopatia, mikrony...........Nie można w ogóle wnioskować stattystycznie o liderowaniu, spadku, wzrostach itp.. Próżnia!
Awatar użytkownika
ds

ds Śro Lis 23, 2016 12:17 pm

Widzę,że VIVA trochę odrabia..
Awatar użytkownika
koghchchc

koghchchc Śro Lis 23, 2016 12:47 pm

Mi akurat 8tv bardzo sie podoba jest duzo muzyki niema glupich programow .Na początku byłem zniesmaczony 8tv a teraz z checia ja ogladam jest duzo muzyki i mniej reklam niz na esce .
Awatar użytkownika
Hala Madrid!

Hala Madrid! Śro Lis 23, 2016 1:04 pm

Stars TV też się zwija jak widać po wynikach, z miesiąca na miesiąc lecą po 50 %, a teraz 30 % w dół. Widać Power TV ich dobija.
Awatar użytkownika
Baron

Baron Śro Lis 23, 2016 1:34 pm

A Muzo TV rośnie. Robią swoje i widać efekty. Brakuje HD.
Awatar użytkownika
fran

fran Śro Lis 23, 2016 1:57 pm

Mam nadzieję, że dyskutujący tutaj o wynikach nie są media planerami!!!
Awatar użytkownika
Tomo

Tomo Śro Lis 23, 2016 2:12 pm

"DMode" napisał(a): Ale piękna katastrofa...cytując klasyka. Była ESKA TV, nie ma ESKI TV. 8TV - nowa stacja z wynikiem gorszym od najgorszego wyniku ESKI? Zamienił stryjek siekierkę na kijek. I czegoś tu nie rozumiem. Z wyjaśnień pani prezes wynika, że bardzo dobrze znany i rozpoznawalny brand ESKI dodatkowo wsparty dużą siecią radiową i olbrzymim zasięgiem w internecie był OBCIĄŻENIEM i miał mniej możliwości sprzedażowych? Natomiast nowy brand 8TV ma większy potencjał? Wow! To jakieś rewolucyjne odkrycie w marketingu, odwrotnie proporcjonalne do teorii brandu parasolowego. Ciekawe, bardzo ciekawe

Ostatnio tłumaczyli tak w Gremi zamknięcie trzech tytułów: ""Cyfryzacja tytułów jest dziś dominantą sukcesu wydawców, którzy dostosowując się do odbiorców, przenoszą się do internetu oraz na urządzenia mobilne. Robimy to od dawna. Jesteśmy grupą medialną z wiodącą prasą ekonomiczną i biznesową, która ma szeroko rozbudowaną ofertę profesjonalnych treści, oferowanych odbiorcy w formie elektronicznej każdego dnia". Prawda, że piękne? :)
Awatar użytkownika
Uhahany

Uhahany Śro Lis 23, 2016 2:18 pm

Obniżenie oglądalności eski z 1,23 % w szczycie popularności do 0,02 i stwierdzenie zarządzających "zgodnie z założoną strategią" powaliło mnie na kolana. Od kiedy to kładzenie oglądalności uznaje się za strategię i sukces? Najpierw TVP, a teraz Zpr. To jakaś nowa moda? O co kaman?
Awatar użytkownika
tomasz

tomasz Śro Lis 23, 2016 3:57 pm

Jaki sens jest muzyczna tv w necie skoro jest youtub a tam wszystko co chcę i bez reklam
Awatar użytkownika
Waidmanns

Waidmanns Śro Lis 23, 2016 5:36 pm

Z okazji zblizajacego sie Nowego Roku zyczylbym sobie jakiejs stacji dla fanow metalu,a najlepiej by bylo gdyby wrocil doskonaly REBEL/RBLTV.Bede w to wierzyl do konca moich dni...Rok 2017 napawa mnie wielkim entuzjazmem,gdyz moj ukochany zespol RAMMSTEIN wyrusza w trase koncertowa! Mam tez nadzieje,ze w koncu doczekam sie nowej plyty,ktorej jestem niebywale spragniony.RAMMSTEIN to MOJE ZYCIE.Gdziekolwiek bede,ich muza bedzie ze mna.Zawsze.
Awatar użytkownika
sud

sud Śro Lis 23, 2016 5:42 pm

W muzo.tv do chyba piją z radości, po tak niespodziewanym skoku, jeden widz usnął chyba z pilotem stąd ten wynik chłe chłe
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 73 gości