WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
on

9,5 mln zł na nowe studio Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, będzie 8-metrowy ekran

on Pon Wrz 12, 2022 7:21 am

By żyło się lepiej.
Awatar użytkownika
bison616

Re: 9,5 mln zł na nowe studio Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, będzie 8-metrowy ekran

bison616 Pon Wrz 12, 2022 7:26 am

Niektórzy to pewnie by chcieli TVP technologicznie w erze kamienie łupanego. Małe głupie i zawistne ludziki
Awatar użytkownika
lol

Re: 9,5 mln zł na nowe studio Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, będzie 8-metrowy ekran

lol Pon Wrz 12, 2022 7:28 am

"bison616" napisał(a): Niektórzy to pewnie by chcieli TVP technologicznie w erze kamienie łupanego. Małe głupie i zawistne ludziki

Serio uważasz że w dobie kryzysu energetycznego ten wydatek teraz jest najbardziej pilną potrzebą z naszych podatków?
Awatar użytkownika
Ja_2022

Ja_2022 Pon Wrz 12, 2022 8:36 am

Co z tego, że technologicznie się rozwijają jak cała reszta to głęboki PRL?
Awatar użytkownika
Cyfrowy

Cyfrowy Pon Wrz 12, 2022 9:05 am

Trzeba dodać, że w modernizowanym Studiu B realizowany jest "Teleexpress" i "Panorama". To one zyskają nowe ekrany i oprawę.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pon Wrz 12, 2022 9:15 am

Kto bogatemu zabroni, ciekawe kto dostanie w spadku plac powstańców.
Awatar użytkownika
Tomasz

Re: 9,5 mln zł na nowe studio „Teleexpressu” i „Panoramy”, będzie 8-metrowy ekran

Tomasz Pon Wrz 12, 2022 10:05 am

Hmmm... ktoś tu próbuje skopiować studio TVN24
Awatar użytkownika
seba

Re: 9,5 mln zł na nowe studio „Teleexpressu” i „Panoramy”, będzie 8-metrowy ekran

seba Pon Wrz 12, 2022 11:19 am

a niemieckie TAGESCHAU ma jedno wielkie studio z którego ok 20 różnych programów nadaje, różnią się sposobem kadrowania i grafikami z tyłu. ile czasu studia TVP są wykorzystywane?
jak remontowano studio Wiadomości to nikt nawet nie zauważył, że z Panoramy jadą
Awatar użytkownika
anonim

anonim Pon Wrz 12, 2022 12:04 pm

Rzygać mi się chce, gdy widzę na co idą nasze/moje pieniądze. Naprawdę trzeba być zdrowym człowiek, i to naprawdę zdrowym, by "trawić" to wszystko. Ja jestem wyborcą Konfederacji, i jestem skazany na internet, czasami na konkurencyjne TV, by się dowiedzieć jakie jest stanowisko tej partii. Więc ja się pytam, co taki zwykły zjadacz chleba ma do wybory, poza "Bandy czworga"?! Kompletnie nic, wiele osób pytam jakie są partie w Polsce, i tylko 2,7% z (czasami przeprowadzam sobie swoją sondę, bo sondażom nie wierzę wcalę)pośród ok. 400 osób wymieniło mi wszystkie, reszta ominęła Konfederację. Naprawdę, gdzie ta wolność wybory???

Nie ma co ukrywać, my idziemy śladami "globalizmu", w rządy totalitarne, a nie w żadną wolność słowa, wyboru, czy jak to woli.
Awatar użytkownika
Laik

Laik Pon Wrz 12, 2022 12:15 pm

"Cyfrowy" napisał(a): Trzeba dodać, że w modernizowanym Studiu B realizowany jest "Teleexpress" i "Panorama". To one zyskają nowe ekrany i oprawę.
BYŁ REALIZOWANY. Obecnie lecą że studia A
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Pon Wrz 12, 2022 1:00 pm

Nie ogladam TVP jesteście złodzie...jami
Awatar użytkownika
Jamek

Jamek Pon Wrz 12, 2022 1:00 pm

TVN24 mają lepsze od TVP INFO
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Pon Wrz 12, 2022 1:07 pm

"seba" napisał(a): a niemieckie TAGESCHAU ma jedno wielkie studio z którego ok 20 różnych programów nadaje, różnią się sposobem kadrowania i grafikami z tyłu. ile czasu studia TVP są wykorzystywane?
jak remontowano studio Wiadomości to nikt nawet nie zauważył, że z Panoramy jadą

Witamy w PL, jak mamy 2 mld to trzeba na coś wydać, sporo wizji mogła by nadawać ze studia współnego/uniwersalnego wystarczy inne kadrowanie/ tło/ światło no i czołówka, studio panoramy to ile godzin dziennie nadaje?
dłużej tapetę na twarz czytaczom nakładają niż sam program
Awatar użytkownika
Groszek Tobik Iryk w jednym

Groszek Tobik Iryk w jednym Pon Wrz 12, 2022 1:45 pm

"Tobek" napisał(a): Nie ogladam TVP jesteście złodzie...jami

Mamusia ci telewizor wyłączyła? Idź do kolegi oglądać!
Awatar użytkownika
Grupek Trolek Idek

Grupek Trolek Idek Pon Wrz 12, 2022 1:46 pm

"Jamek" napisał(a): TVN24 mają lepsze od TVP INFO

Tak ci mamusia powiedziała? A ze wszystkim słuchasz mamusi?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości