WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

900 tys. widzów „Historii Roja” w TVP1. Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek

widz555 Pią Mar 17, 2017 8:14 am

Ale on nie musi być oglądany, wystarczy że jest emitowany - leci kąska za przemontowanie wersji kinowej. Wszyscy są zadowoleni: prezes bo ma "misję", autor bo ma za co żyć, IPN bo krzewi się wiedzę o historii. Widzom też ten serial nie przeszkadza, bo i tak oglądają co innego.
Awatar użytkownika
Argo

Re: 900 tys. widzów „Historii Roja” w TVP1. Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek

Argo Pią Mar 17, 2017 8:41 am

To i tak sukces, w porównaniu z genialnym nominowanych do Orłów "Artystami", których śledził średnio... 340 tyś. widzów. Można powiedzieć: Rój potroił widownię!
Awatar użytkownika
POlak

Re: 900 tys. widzów „Historii Roja” w TVP1. Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek

POlak Pią Mar 17, 2017 9:02 am

TVPiS nie jest po to, żeby oglądać tylko po to, żeby płacić abonament.
Awatar użytkownika
Yourek

Yourek Pią Mar 17, 2017 9:09 am

Czyli może jednak ten lud nie jest aż taki ciemny, panie Qrwski?
Awatar użytkownika
kurwski

kurwski Pią Mar 17, 2017 9:12 am

Konkurencja zaorana!
Awatar użytkownika
bosman

bosman Pią Mar 17, 2017 9:23 am

Widz BADZIEWIE bogoojczyźniane, żałosny produkcyjniak propagandowy wyczuwa na odległość.
Awatar użytkownika
jac

jac Pią Mar 17, 2017 9:30 am

Film nie był taki zły, dobrze nakręcony , trochę przemawia w nim ideologia, ale popatrzmy na kino amerykańskie. A serialu nie oglądałem to nie wiem jak jest zmontowany.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Mar 17, 2017 9:50 am

To było wiadome. Film kinowy oceniony został nisko. Zarzucano słaby: scenariusz, grę aktorską, dialogi... w zasadzie słabe wszystko.
No i okazało się, że w wersji telewizyjnej jest równie słabo.
Awatar użytkownika
raxix

raxix Pią Mar 17, 2017 10:16 am

Znów sukces. Pasmo sukcesów narodowych bolszewików XXI wieku.
Awatar użytkownika
misiek

misiek Pią Mar 17, 2017 10:40 am

"POlak" napisał(a): TVPiS nie jest po to, żeby oglądać tylko po to, żeby płacić abonament.

a placisz?? bo watpie...
Awatar użytkownika
Czarci

Czarci Pią Mar 17, 2017 11:15 am

"Argo" napisał(a): To i tak sukces, w porównaniu z genialnym nominowanych do Orłów "Artystami", których śledził średnio... 340 tyś. widzów. Można powiedzieć: Rój potroił widownię!

Z tym że Artyści byli nadawani o 22.20, a nie w prime time. Także porównanie nie trafne.
Awatar użytkownika
Teter

Teter Pią Mar 17, 2017 11:38 am

"Czarci" napisał(a):
"Argo" napisał(a): To i tak sukces, w porównaniu z genialnym nominowanych do Orłów "Artystami", których śledził średnio... 340 tyś. widzów. Można powiedzieć: Rój potroił widownię!

Z tym że Artyści byli nadawani o 22.20, a nie w prime time. Także porównanie nie trafne.

Najlepszą oglądalność w porze nadawania "Artystów" miało TVP1 - 989 386. Gdyby więc "Historia Roja" była nadawana o 22.20 to taka oglądalność jak obecnie mogła by oznaczać sukces.
Awatar użytkownika
komi

komi Pią Mar 17, 2017 12:31 pm

Nie dziwie się , byłem ciekawy poszedłem do kina. Po obejrzeniu moja opinia, że film jest ogólnie słaby
Awatar użytkownika
Teter

Teter Pią Mar 17, 2017 2:33 pm

"kulas" napisał(a): Po co i do czego jest potrzebna ta informacja. Komu ma przyniesc satysfakcje. To ze np Boska Komedie dzisiaj prawie nikt nie czyta, nalezy przestac ja wydawac? A moze w tym wszystkim kryje sie prymitywny cel polityczny, he?

Myślę, że masz rację. media postało w 2001 i cały czas czekali aby móc podać niski wynik oglądalności "Historii Roja".
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Mar 17, 2017 2:34 pm

"kulas" napisał(a): Po co i do czego jest potrzebna ta informacja. Komu ma przyniesc satysfakcje. To ze np Boska Komedie dzisiaj prawie nikt nie czyta, nalezy przestac ja wydawac? A moze w tym wszystkim kryje sie prymitywny cel polityczny, he?

Bo to wynika z profilu wirtualnemedia.pl. Jest tu więcej takich informacji, którymi zainteresowani są m.in. reklamodawcy. Nie ma w tym celu politycznego, nawet prymitywnego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 87 gości