[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą sprawdzać internet LTE za 9 złotych przez 60 dni

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ryłosz Brzeziński

Abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą sprawdzać internet LTE za 9 złotych przez 60 dni

Ryłosz Brzeziński Pią Paź 06, 2017 5:35 pm

Co by nie mówić, to to jest dobry net. A Plus tu wydaje dość prosty komunikat - skoro na taki długi czas dajemy na testy, to znaczy, że nie ma co ukrywać, ten net cię nie zawiedzie.
Awatar użytkownika
Szymek

Re: Abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą sprawdzać internet LTE za 9 złotych przez 60 dni

Szymek Pią Paź 13, 2017 4:25 pm

Też tak to odbieram. Dla mnie to bardzo zachęcające i sobie to LTE z Plusa sprawdzę. Jak działa.
Awatar użytkownika
Norman

Re: Abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą sprawdzać internet LTE za 9 złotych przez 60 dni

Norman Pon Paź 23, 2017 10:51 pm

Z praktyki spokojnie można powiedzieć, że net Plusa działa dobrze. Ale jak jest opcja, to warto sprawdzić indywidualnie. W końcu praktyka ewentualne problemy może obnażyć. Po to są te testy.
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Śro Paź 25, 2017 2:15 pm

Możliwość testowania to bardzo dobry patent, bo zawsze mogą być jakieś problemy z zasięgiem czy coś takiego. A tak - przetestujesz to lte plusa i będziesz mieć pewność, że dobrze działa.
Awatar użytkownika
Basto

Basto Czw Paź 26, 2017 7:33 pm

Plusa przy ich zasięgu to w zasadzie można brać w ciemno. Ale skoro dają klientom możliwość zbadania, jak lte zadziała, to tym lepiej nawet.
Awatar użytkownika
Manuel

Manuel Sob Paź 28, 2017 7:40 pm

Zasięg Plusa to jedno, a teraz jeszcze prędkość, która udało im się wycisnąć - prawi 500 Mbit/s. To robi wrażenie i znów Plus jest pierwszy.
Awatar użytkownika
Junak

Junak Pon Paź 30, 2017 3:48 pm

Ja tam brałem w ciemno i Plus daje spokojnie radę. Widać, że ogarniają wszystko w temacie lte.
Awatar użytkownika
Gucio

Gucio Śro Lis 22, 2017 11:59 pm

No bo Plus to jednak jest lider LTE. Świetnie to działa. A testy, cóż dla pewności można wziąć na testy. Mało kto się rozczaruje.
Awatar użytkownika
Testowy

Testowy Śro Lut 14, 2018 4:15 pm

Miesiąc testowałem i okropnie się zawiodłem. Internet od 12 stycznia br. do 12 lutego br. tak zwolnił prędkość, że już po 2 tygodniach zatrzymał się do zera .Na liczniku mojego komputera za okres ostatniego okresu ok. 30 dni wykorzystane jest ok. 40 GB. A PLUS twierdzi, że już od dwóch tygodniach przekroczyłem 70GB. Oszustwo, złe liczniki i przeliczenia po ich stronie doprowadziły do rezygnacji z tej tak wychwalonej sieci. Może bym nie rezygnował gdyby potrafili mi udowodnić szczegółowym raportem tego wykorzystania.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość