WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sołdak

Adam Bogoryja-Zakrzewski Reportażystą Roku w konkursie „Melchiory 2020”, trzy statuetki dla Polskiego Radia Lublin

Sołdak Śro Gru 30, 2020 9:12 pm

W jury ewidentnie zabrakło mi red. Mirosława Rogalskiego, jego optyka mogłaby sporo wnieść do sprawy. ps. mam mieszane uczucia - warsztat Adama jest solidny, ale praca dla Radia w obecnej konfiguracji, odbieranie nagród...sami rozumiecie...
Awatar użytkownika
Ryfka Jodkiewicz

Re: Adam Bogoryja-Zakrzewski Reportażystą Roku w konkursie „Melchiory 2020”, trzy statuetki dla Polskiego Radia Lublin

Ryfka Jodkiewicz Śro Gru 30, 2020 11:36 pm

Obecność Rogalskiego w jury mogłaby się skończyć audytem Melchiorów . Lepiej niech psuje w tvp .
Awatar użytkownika
Opa

Re: Adam Bogoryja-Zakrzewski Reportażystą Roku w konkursie „Melchiory 2020”, trzy statuetki dla Polskiego Radia Lublin

Opa Czw Gru 31, 2020 8:47 am

Tyle gadania o dobrej zmianie a w jury ci sami emeryci od 10 lat. 🤣 i ci sami laureaci od czasow Siezienieskiego.
Awatar użytkownika
Mój ból

Mój ból Czw Gru 31, 2020 10:17 am

Dobre zmiany mamy w słuchalności Trójki (zawyżone 2,6%) i w świątecznej licytacji (ok. 50 tys.). Dziękuję za takie dobre zmiany.
Awatar użytkownika
Iiu

Iiu Czw Gru 31, 2020 10:45 am

Gratulacje
Awatar użytkownika
Rogal świętomirosławski

Rogal świętomirosławski Czw Gru 31, 2020 10:58 am

"Sołdak" napisał(a): W jury ewidentnie zabrakło mi red. Mirosława Rogalskiego, jego optyka mogłaby sporo wnieść do sprawy. ps. mam mieszane uczucia - warsztat Adama jest solidny, ale praca dla Radia w obecnej konfiguracji, odbieranie nagród...sami rozumiecie...
Watpliwe . Szkodził w Trójce , obniżyl oglądalność Magazynu Expresu Reporterów o połowe . Optyka ? Nie on jeden nosi okulary .
Awatar użytkownika
Uber

Uber Czw Gru 31, 2020 4:43 pm

"Rogal świętomirosławski" napisał(a):
"Sołdak" napisał(a): W jury ewidentnie zabrakło mi red. Mirosława Rogalskiego, jego optyka mogłaby sporo wnieść do sprawy. ps. mam mieszane uczucia - warsztat Adama jest solidny, ale praca dla Radia w obecnej konfiguracji, odbieranie nagród...sami rozumiecie...
Watpliwe . Szkodził w Trójce , obniżyl oglądalność Magazynu Expresu Reporterów o połowe . Optyka ? Nie on jeden nosi okulary .

....no przecież jaja sobie robię. To człowiek słaby, bez honoru... Wstyd.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Gru 31, 2020 4:56 pm

Hanny mąż wyróżniony. Nie wiedziałem, że ma męża, który tak samo się nazywa i że mają identyczny fach.
Awatar użytkownika
Kurski

Kurski Czw Gru 31, 2020 6:27 pm

"Uber" napisał(a):
"Rogal świętomirosławski" napisał(a):
"Sołdak" napisał(a): To człowiek słaby, bez honoru... Wstyd.
a może bardzo niedowartościowany? Za chwilę emeryt, duże CV a nikt nie kojarzy nazwiska nie rozpoznaje twarzy. Dopiero teraz po konferencji w Trójce ma rozpoznawalnosc. Smutne zwienczenie kariery.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości