[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Agata Słysz dołączyła do Radia 357

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
True

Agata Słysz dołączyła do Radia 357

True Czw Maj 20, 2021 8:56 pm

Widzę że głownie pisze się tu o "radiach" internetowych, streamach utrzymywanych z żebrania, a nie za wypracowane pieniądze. A prawdziwe Radio na FM już jest pomijane.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Agata Słysz dołączyła do Radia 357

Gość X Czw Maj 20, 2021 9:13 pm

Agata: Dobrze się usłysz.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Maj 20, 2021 10:13 pm

"True" napisał(a): Widzę że głownie pisze się tu o "radiach" internetowych, streamach utrzymywanych z żebrania, a nie za wypracowane pieniądze. A prawdziwe Radio na FM już jest pomijane.

Zgodnie z Twoją teorią z żebrania utrzymują się Netflix i Spotify. Ocknij się bo się obudzisz z rączką w nocniczku, media publiczne utrzymywane z abonamentu to przeżytek.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Maj 20, 2021 10:17 pm

"True" napisał(a): Widzę że głownie pisze się tu o "radiach" internetowych, streamach utrzymywanych z żebrania, a nie za wypracowane pieniądze. A prawdziwe Radio na FM już jest pomijane.

To ja wolę dawać z własnej woli niż być okradanym przez abonament nawet kiedy nie słucham, zwłaszcza jeżeli w zamian dostaję wysoką jakość a nie popłuczyny radiowe np. w obecnym PR3.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Czw Maj 20, 2021 10:17 pm

Jakim trzeba być kretynem żeby coś takiego napisać
Awatar użytkownika
...

... Czw Maj 20, 2021 10:18 pm

Żadne radio nie utrzymuje się z "wypracowanych" pieniędzy. Jedne są utrzymywane z podatków a inne ze sprzedawania obietnicy uwagi swoich słuchaczy reklamodawcom. Na tym tle dobrowolne datki zainteresowanych odbiorców wcale nie są mniej etycznym źródłem przychodu.
Awatar użytkownika
kontakt

kontakt Czw Maj 20, 2021 10:20 pm

Cenię 357 za kontakt z słuchaczami, w grupach zamkniętych na fb są fantastyczne wątki z sugestiami słuchaczy i wymiana korespondencji z redaktorami, a potem stopniowo najlepsze pomysły są realizowane - to jest naprawdę nowa jakość na rynku radiowym, nigdy słuchacze ne mieli takiego wpływu na kształt ramówki jak w tym radiu
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Czw Maj 20, 2021 10:22 pm

"... " napisał(a): Żadne radio nie utrzymuje się z "wypracowanych" pieniędzy. Jedne są utrzymywane z podatków a inne ze sprzedawania obietnicy uwagi swoich słuchaczy reklamodawcom. Na tym tle dobrowolne datki zainteresowanych odbiorców wcale nie są mniej etycznym źródłem przychodu.

są nawet bardziej etycznym jeżeli wziąć pod uwagę, że reklamodawcy też mają swoje oczekiwania, a poza tym reklama już dawno przestała być informacją handlową a jest w 90% zwyczajnym praniem mózgu, więc jak spojrzeć na czas spędzony przed odbiornikiem słuchając programów mediów publicznych to masz mózg prany w 100% jak nie przez propagandę to przez reklamy
Awatar użytkownika
Marzena

Marzena Czw Maj 20, 2021 10:25 pm

"kontakt" napisał(a): Cenię 357 za kontakt z słuchaczami, w grupach zamkniętych na fb są fantastyczne wątki z sugestiami słuchaczy i wymiana korespondencji z redaktorami, a potem stopniowo najlepsze pomysły są realizowane - to jest naprawdę nowa jakość na rynku radiowym, nigdy słuchacze ne mieli takiego wpływu na kształt ramówki jak w tym radiu

Kontakt jest świetny z szacunkiem do słuchacza, bez tych durnych odpowiedziopytań jak na forum PR3
Awatar użytkownika
Janek Horyzont

Janek Horyzont Czw Maj 20, 2021 10:29 pm

Jestem pod wrażeniem jak bardzo rozwijają skrzydła po odejściu z PR3, juz od pewnego czasu zaczynam mieć przekonanie, że dobrze się stało, bo teraz widać czego nie mogli realizować w radiu publicznym, jest to zarąbiste radio... w każdym miesiącem coraz lepsze
Awatar użytkownika
Lana

Lana Czw Maj 20, 2021 10:34 pm

Wcześniej nie słuchałam w ogóle radia internetowego, a odkąd zaczęło nadawać Radio Nowy Świat i teraz 357 to uważam, że fm to przeżytek, a media abonamentowe to już totalny archaik... to jest świetne nowoczesne radio, słuchane na całym świecie... świetne audycje są i w RNŚ i 357, słychać różnicę jakości w stosunku do Trójki, tam aktualnie nie ma czego słuchać, muzyka beznadziejna, na jedno kopyto, pluszowy rock i prowadzący totalnie nieprofesjonalni, mylą się, tłuką drętwe dowcipy z których sami się śmieją... autentycznie sama słyszałam jak w porannej audycji facet który prowadził powiedział coś i sam się z tego śmiał...
Awatar użytkownika
serwisy

serwisy Czw Maj 20, 2021 10:38 pm

Zaskoczeniem są serwisy tylko 6 razy na dobę, trzy rano i trzy popołudniu, myślałem, że to za mało, przyzwyczajony byłem do tradycyjnej formuły co godzinę od rana do nocy... okazuje się, ze to naprawdę super kiedy dobrej muzycznej audycji nie przerywają co godzinę wiadomości
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Maj 20, 2021 10:39 pm

"serwisy" napisał(a): Zaskoczeniem są serwisy tylko 6 razy na dobę, trzy rano i trzy popołudniu, myślałem, że to za mało, przyzwyczajony byłem do tradycyjnej formuły co godzinę od rana do nocy... okazuje się, ze to naprawdę super kiedy dobrej muzycznej audycji nie przerywają co godzinę wiadomości

Serwisy to jeszcze jeszcze... ale jak do serwisów dołożysz reklamy to tak naprawdę na audycję zostaje 40 minut w każdej godzinie...w 357 nie ma reklam :)
Awatar użytkownika
Astra

Astra Czw Maj 20, 2021 10:56 pm

Może i Trójka jest teraz mniej profesjonalna, może i muzyka taka sobie leci ta sama cały dzień, ale jest taka... bardziej dla ludzi, wcześniej była irytująco inteligencka, często nie dało się tego słuchać, teraz jest to naprawdę fajne radio
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Czw Maj 20, 2021 11:21 pm

Radio na falach UKF to jest jak prawdziwe radio, pyk i gra, ewentualnie lekko zaszumi. Radio z internetu to jak magnetofon trzeba nacisnąć PLAY i też gra. Tyle, że czasami taśmę "wciągnie" jak np. dzisiaj w 357 rano koło 10 godziny. Włączyłem "ten" magnetofon R-357 dziś około 9-ej i po godzinie podziękowałem. Ile to czasu straciłem i nerwów to moje, bo właśnie dziś przestało rano grać jak postanowiłem sobie posłuchać...
FM jest niezawodny.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości