WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
number of the beast

Agnieszka Dygant reklamuje drugi smartfon gratis w bożonarodzeniowej promocji Play. W reklamie Jacek Wlazło z Grandes Kochonos

number of the beast Pon Lis 08, 2021 9:29 am

A Satana kiedy pogonią za nazywanie polskich żołnierzy/strażników granicznych (którzy strzegą polskiej granicy) mordercami ?
Awatar użytkownika
hmmm...

Re: Agnieszka Dygant reklamuje drugi smartfon gratis w bożonarodzeniowej promocji Play. W reklamie Jacek Wlazło z Grandes Kochonos

hmmm... Pon Lis 08, 2021 10:16 am

Ciekawy ruch Grandesów przed przetargiem/w trakcie przetargu :)
Awatar użytkownika
Teleman

Re: Agnieszka Dygant reklamuje drugi smartfon gratis w bożonarodzeniowej promocji Play. W reklamie Jacek Wlazło z Grandes Kochonos

Teleman Pon Lis 08, 2021 10:40 am

Number, to była jej opinia a Play się od tego odciął ,to wystarczy ,a to że coś poprzezywala na pisowskich aparatczyków ,każdy się może zdenerwować
Awatar użytkownika
ba

ba Pon Lis 08, 2021 10:52 am

"Teleman" napisał(a): Number, to była jej opinia a Play się od tego odciął ,to wystarczy ,a to że coś poprzezywala na pisowskich aparatczyków ,każdy się może zdenerwować
Nazwij (będąc np. w USA) amerykańskich żołnierzy i pograniczników - strzegących granic USA - mordercami. Byłbyś dożywotnio zbanowany medialnie, wizerunkowo i pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Pon Lis 08, 2021 11:14 am

Ja ich tak nie nazwałem to raz ,a dwa nie jesteśmy w USA
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Lis 08, 2021 6:55 pm

czy Play przeprosi za wulgaryzmy, hejt i mowę nienawiści Barbary Kurdej Szatan wobec Straży Granicznej, policji i wojska ?
Awatar użytkownika
rokfor

rokfor Pon Lis 08, 2021 8:25 pm

Play? nie dziękuje.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Lis 08, 2021 9:12 pm

Play zakończcie swój hejt wobec naszych żołnierzy i strażników granicznych. Wyciągnijcie konsekwencje wobec Kurdej Szatan
Awatar użytkownika
poPO

poPO Pon Lis 08, 2021 9:39 pm

Reklamy nakręcone, budżet wydany , Święta za pasem, a tu taki pasztet z Panią Basią. Nie zazdroszczę.
Awatar użytkownika
123

123 Wto Lis 09, 2021 12:36 am

Dobrze, że nie mam numeru w Play. Musiałbym zmienić sieć tak jak rok temu mBank na coś niezaangażowanego politycznie.
Awatar użytkownika
Dhgeeggegeg

Dhgeeggegeg Wto Lis 09, 2021 9:59 am

Na szczęście widzę, że baske zastąpił chudy. To on odprowadza dygantke.
Jednak nawet ten zabieg nie zatrze niesmak po wpadce baski. Ludzie i tak odejdą.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Lis 09, 2021 10:31 am

Moim zdaniem operator weźmie rozwód, ale poczeka, żeby nie kojarzyć od razu z wypowiedzą - czego serdecznie życzę pani celebrytce i jej akolitom pokroju polskiego Guru vel Claptona.
Awatar użytkownika
zzz

zzz Wto Lis 09, 2021 2:29 pm

"Teleman" napisał(a): Number, to była jej opinia a Play się od tego odciął ,to wystarczy ,a to że coś poprzezywala na pisowskich aparatczyków ,każdy się może zdenerwować

Ten "pisowski aparatczyk" broni granicy. Wam nienawość do PiS myślenie wyłącza. Sam na nich plują i sądzę, że są największym złem i szkodnikiem, który Polskę po 89 spotkał i zmarnowali wypracowany okres prosperity. To co, nie mam być za ochroną granic i nie mam się oburzać, że jakaś głupia blondynka wyzywał całą formację mundurową, która bez względu na to jaki jest obecnie rząd zapewnia nam i całej UE bezpieczeństwo od mordeców?
Oburzenie na tę babę nie przebiega wzdłuż podziału partyjnego i to, ze Play tego nie widzi, to będzie ich dużo kosztować.
Awatar użytkownika
kaz

kaz Nie Lis 14, 2021 6:08 pm

po aferach z Kurde szatan rzygać mi się chce jak widzę reklamę Play i przełączam. Mówię to ze smutkiem bo chciałem przejść do Play, teraz już nie
Awatar użytkownika
marcin

marcin Nie Lis 14, 2021 6:10 pm

PLAY = Kurdej Szatan. Wizerunek stworzony przez PLAY i Panią Barbarę. PLAY akcepetuje więc hejt i nienawiść oraz język nienawiści oraz brak szacunku dla co najmniej kilkunastu milionów pełnoletnich Polaków i ich rodzin oraz dla Wojska Polskiego. Straciła szacunek tych osób. Jak ma teraz ich do czegokolwiek przekonać w reklamie i jak ma zrobić to PLAY? kampania z Barbarą Kurdej Szatan trwał już za długo, jeśli Play chce zyskać musi pokazać zmianę
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości