WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kolega

Agnieszka Kołodziejska znika na dwa miesiące z Radia ZET. Stawia na "Polacy za granicą" dla Polsat Play

Kolega Czw Cze 30, 2022 7:15 am

Radio Zet super. Nie oglądam TVP kurskiego.
Awatar użytkownika
ech

Re: Agnieszka Kołodziejska znika na dwa miesiące z Radia ZET. Stawia na "Polacy za granicą" dla Polsat Play

ech Czw Cze 30, 2022 9:03 am

a na stronie dalej jak gdyby nigdy nic jest wpisana w ramówkę... cały eurozet
Awatar użytkownika
Marek_B

Re: Agnieszka Kołodziejska znika na dwa miesiące z Radia ZET. Stawia na "Polacy za granicą" dla Polsat Play

Marek_B Czw Cze 30, 2022 10:20 am

Pili Pili też będzie? Ciekawy jestem jak tam biznes wspierany przez media, influencerów, dziennikarki? Udał się?
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Czw Cze 30, 2022 11:41 am

Bardzo ją lubię, ale czasami brzmi jak rasowa chłopka pańszczyźniana. Mało zmysłowa jest, ale fajna.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Czw Cze 30, 2022 12:40 pm

Od kiedy zaczęła się pandemia, zacząłem pracę z domu, codziennie słuchałem radia zet. Natomiast od kiedy zmienili ramówkę to nie da rady się tego słuchać. Programy po 2 godziny, chaos, poranny program totalnie na siłę... Niestety, bardzo złe decyzje zostały tam podjęte.
Awatar użytkownika
O Magdalena

O Magdalena Czw Cze 30, 2022 12:48 pm

I co z tego jak już nie prowadzi Dzień dobry bardzo? Dla mnie nie ma po co wracać. Niech prowadzi dalej poranny program z Karpiem albo nara
Awatar użytkownika
Kondom

Kondom Pią Lip 01, 2022 6:34 am

Starybrat jeszcze kilka miesiecy temu prowadzil poranek w Radiu Zachód i to byl naprawde super poranek. W Zetce nie da sie go sluchac. Wdzystko wyrezyserowane, zero spontanu. Rownie dobrze audycja moglaby byc puszczana z puszki.
Awatar użytkownika
Abc

Abc Pią Lip 01, 2022 4:19 pm

Zetka jest teraz bardziej dla młodziaków czy zdecydowanie dla starszaków? Ciekawi mnie, jak ją odbieracie ?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości