WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
I bedzie CZESKI FILM ;)

Agora inwestuje 4,4 mln euro w czeską firmę marketingu internetowego ROI Hunter

I bedzie CZESKI FILM ;) Wto Wrz 25, 2018 5:02 pm

Lody kręcone czy gałkowane ;) ?

Zacytuje klasyka - "Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych .."
Awatar użytkownika
;))))))))))

Re: Agora inwestuje 4,4 mln euro w czeską firmę marketingu internetowego ROI Hunter

;)))))))))) Wto Wrz 25, 2018 5:10 pm

Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
[Hochwander chwyta za butelkę koniaku]
Miś: Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie ! Nie stać cię ! Ty musisz oszczędzać !
Hochwander: Słuchaj Rysiek ! Ty nie bądź taki demagog ! Jak ty robisz kombinacje to jest wszystko dobrze, a jak ja coś zaproponuję ... to mi robisz szkolenie !
Miś: Ja kombinacje ? Powiedz mi jedna, a dam ci wypić cała butelkę koniaku. No, no ?
Hochwander: Daj mi pięćdziesiątkę !
Miś: No mów !
Hochwander: A kto nakręcił aferę z fałszywym bratem ? Przerwałem zdjęcia, ogłoszenie. Kosztowało mnie to ponad trzysta tysięcy.
Miś: Ciebie ?
Hochwander: Pieniądz jest pieniądz ! Kilkaset tysięcy, za niepewne kilkaset dolarów i to jak ciotka będzie miała gest. I to według Ciebie jest w porządku !
Miś: Janek ! Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy jego kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym? no ? Koniaczek ?
Hochwander: Podwójny?Stać mnie !
Awatar użytkownika
bilbo

Re: Agora inwestuje 4,4 mln euro w czeską firmę marketingu internetowego ROI Hunter

bilbo Wto Wrz 25, 2018 5:28 pm

O, to pewnie Kamil zaraz dostanie jakieś stanowisko.
Awatar użytkownika
Bolek

Bolek Wto Wrz 25, 2018 7:34 pm

Jak utopić samego siebie, czyli trafione inwestycje. Agora jeżeli nie umiała czegoś z rynku skopiowac kupowała to. I zawsze był to świetny biznes. Tylko dobra zmiana im go psuła. O radości iskro bogow, kwiecie elizejskich pol - dopomóż nam w imię swych gwiazdek na niebieskiej fladze!
Awatar użytkownika
Mrs kurs

Re: Agora inwestuje w czeską firmę marketingu internetowego ROI Hunter

Mrs kurs Wto Wrz 25, 2018 11:42 pm

Dobry strzał! Oko Basi, wyszukać, kupić, rozwijać!!!
To dopiero początek, ćwoki na szczęście nic niekleją)))
Awatar użytkownika
YKK

YKK Śro Wrz 26, 2018 8:14 am

A tymczasem wydawca "Gazety Polskiej", jak dobrze pójdzie, kupi herbatę i papier toaletowy.
Awatar użytkownika
Al

Al Śro Wrz 26, 2018 12:12 pm

Zadziwiajace, ze takie firmy jsk Agora czy Grami jeszcze istnieja na rynku. Zadziwiajace.
Awatar użytkownika
Sysak

Sysak Śro Wrz 26, 2018 5:12 pm

"Zastanowiony" napisał(a): Czy światli tego rynku, mogliby mi pomóc i napisać który biznes przejęty przez Agorę, stał się biznesem udanym? Poprzez "udany" rozumiem wyraźną rynkową ekspansję a nie cyfry w raportach, które wiadomo są tam jakoś podawane. Chodzi mi głównie o online m.in. Trader, Goldenline...

W online to np. Yieldbird. A poza tym np. AMS, Helios, radio. Agora to dzisiaj głównie grupa przejętych i umiejętnie rozwiniętych biznesów.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości