[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Agora jesienią we wszystkich swoich mediach będzie promowała grę „Cyberpunk 2077”. Bartosz Hojka: jestem dumny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
geopolitykagłupcze

Agora jesienią we wszystkich swoich mediach będzie promowała grę „Cyberpunk 2077”. Bartosz Hojka: jestem dumny

geopolitykagłupcze Pią Maj 29, 2020 8:15 am

Agora kojarzona jest przede wszystkim z nienawiścią do własnego kraju, to wielki promotor Mitteleuropy i wróg Międzymorza, a to oczywiście uderza w interesy CDProjek, który uzależniony jest od zasad ustanowionych przez USA.
Awatar użytkownika
Casius

Re: Agora jesienią we wszystkich swoich mediach będzie promowała grę „Cyberpunk 2077”. Bartosz Hojka: jestem dumny

Casius Pią Maj 29, 2020 8:50 am

"geopolitykagłupcze" napisał(a): Agora kojarzona jest przede wszystkim z nienawiścią do własnego kraju, to wielki promotor Mitteleuropy i wróg Międzymorza, a to oczywiście uderza w interesy CDProjek, który uzależniony jest od zasad ustanowionych przez USA.

Pecunia non olet.
Awatar użytkownika
Czytelniczka

Re: Agora jesienią we wszystkich swoich mediach będzie promowała grę „Cyberpunk 2077”. Bartosz Hojka: jestem dumny

Czytelniczka Pią Maj 29, 2020 9:13 am

Bardzo dobrze, że polskie firmy współpracują ze sobą, kasa zostaje w kraju.
Awatar użytkownika
Ratatata

Ratatata Pią Maj 29, 2020 12:28 pm

Zły ruch wizerunkowy podejmując współpracę z wydawnictwem tak zaangażowanym w konflikt polityczny, który posiada gazetę, w której używany jest język nienawiści oraz fake-newsy. Przyznam, że i mi popsuło to wygląd CDPR.
Awatar użytkownika
Wkurzony

Wkurzony Pią Maj 29, 2020 2:56 pm

17 września jako data premiery?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Maj 29, 2020 7:40 pm

A tak dobrze im szło na giełdzie do tej pory. Szkoda.
Awatar użytkownika
Cypher

Cypher Czw Cze 18, 2020 11:37 pm

"Wkurzony" napisał(a): 17 września jako data premiery?

Już nie.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości