WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Co by tu jeszcze sprzedać...

Agora ma przedwstępną umowę sprzedaży działki z zamkniętą drukarnią. „Nie wpłynie na wynik operacyjny”

Co by tu jeszcze sprzedać... Nie Sty 31, 2021 9:22 pm

W Gdańsku sprzedali całą kamienice... w Toruniu, Bydgoszczy, Łodzi itd (gdzie sie dało zmonetyzowali również).. czy jest jakiś oddział na "swoim";)?
Awatar użytkownika
Lulu

Re: Agora ma przedwstępną umowę sprzedaży działki z zamkniętą drukarnią. „Nie wpłynie na wynik operacyjny”

Lulu Pon Lut 01, 2021 11:01 am

Czy ten ładny budynek na Czerskiej tez będzie do sprzedaży, bo jestem zainteresowany ?
Awatar użytkownika
Ula

Re: Agora ma przedwstępną umowę sprzedaży działki z zamkniętą drukarnią. „Nie wpłynie na wynik operacyjny”

Ula Pon Lut 01, 2021 11:22 am

Zarząd się pewnie sowicie nagrodzi za ten błyskotliwy pomysł
Awatar użytkownika
Aromaty

Aromaty Pon Lut 01, 2021 12:13 pm

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...niestety wielu tego nie wie, i wyprzedaje co się da do ostatniego guzika a potem niech wali się świat. Agora lepiej by uczyniła , tylko by na tym zyskała, gdyby tak zwyczajnie powiedziała - Sorry, nie wyszło odchodzimy z podniesionym czołem. A tak to się zwijają z podkulonymi ogonami!
Awatar użytkownika
XX

XX Pon Lut 01, 2021 3:33 pm

Wraz z długością walki o demokrację, wyprzedaż sreber rodowych zaostrza się.
Awatar użytkownika
Rew

Rew Pon Lut 01, 2021 5:30 pm

Fotel jąkały tanio kupię
Awatar użytkownika
Media Expert

Media Expert Pon Lut 01, 2021 6:58 pm

"Czy ten ładny budynek na Czerskiej tez będzie do sprzedaży, bo jestem zainteresowany ?"

Bardzo możliwe, bo już teraz jest zastawiony pod kredyty.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość