WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
art

Agora: nie zamykamy HappyDay.pl, tylko stawiamy na turystykę

art Wto Maj 08, 2012 12:58 am

Kolejny niewypał "fachowców" z agory. Wyborczą kupują już tylko członkowie sekty michnika, trader.pl przepłacony, czasopisma się zwijają, nawet na przejęte kina helios trzeba było robić rezerwy...
Awatar użytkownika
Analityk

Re: Agora: nie zamykamy HappyDay.pl, tylko stawiamy na turystykę

Analityk Wto Maj 08, 2012 7:12 am

Awatar użytkownika
32IM

32IM Wto Maj 08, 2012 7:44 am

Analityk napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=BJagIoDvfk8

"wskakujemy" LOL
Awatar użytkownika
były

były Wto Maj 08, 2012 9:41 am

32IM napisał(a):
Analityk napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=BJagIoDvfk8

"wskakujemy" LOL

No niezłe. Ale to jest przykład typowej "agorowej" nowomowy. To są ludzie, którzy, jak mawia mój sąsiad "srają wyżej niż mają nerki", czyli w skrócie, z przerośniętym ego. Mają te swoje "aktywa" i skoro "mogą sobie na to pozwolić" ( czyt. opóźnienie w starcie serwisu) to widać mają łeb do takiego biznesu. Ale na jakim karku on leży...to widać po efektach.
Awatar użytkownika
lewe ucho przez prawe ramię

lewe ucho przez prawe ramię Wto Maj 08, 2012 10:04 am

'Agora: nie zamykamy HappyDay.pl, tylko
stawiamy na turystykę'
Czyli w tłumaczeniu z michnikowej
nowomowy na polski: robimy redukcję etatów, wysyłając pracownikow na turystyczną zieloną trawkę. Zwijając się rozwijamy, ha 'nowy piękny agorowy świat'.
Awatar użytkownika
Tobi

Tobi Wto Maj 08, 2012 11:16 am

Agora tonie więc wkrótce wszystko zaczną zamykać i reformować aż do zasłużonej śmierci w męczarniach.
Awatar użytkownika
Zebra

Zebra Wto Maj 08, 2012 5:02 pm

co tu dużo mówić,konkurencja jest spora, chociażby w trzech największych portalach-groupoonie, gruperze czy citeamie. rynek weryfikuje poszczególnych graczy z biegiem czasu
Awatar użytkownika
Scoupon.pl

Scoupon.pl Wto Maj 08, 2012 9:36 pm

Artykuł w natemat.pl był zaskoczeniem i chyba narobił niepotrzebnych spekulacji na rynku. Widać duże przetasowania na rynku, włącznie ze spadkiem akcji największego konkurenta HappyDay na amerykańskiej giełdzie.
Awatar użytkownika
duch

duch Wto Maj 08, 2012 11:36 pm

Arogancja, buta i brak pokory. Szkoda tylko ludzi którzy wkładali mnóstwo serca w sprzedaż tego happydaya. Pamiętam jak szefostwo jeździło po całej Polsce i obiecywało miejsce w pierwszej trójce z końcem 2011. Oszukiwali ludzi po raz kolejny!Wstyd Panowie.
Awatar użytkownika
kuti

kuti Wto Maj 29, 2012 10:59 pm

Kupiłem kupon w happyday i nie mogłem go wykorzystać, bo nie ma żadnego kontaktu z osobą oferującą. Happyday na wielokrotne skargi odpowiada, że robi wszystko żeby skontaktować się ze sklepem i że jeśli im się to nie uda to oddadzą mi pieniądze... I tak to trwa już 4 miesiące!! Happyday odpowiada tylko na co 3 mój mail i to z opóźnieniami po kilkanaście dni. Sprawa zostanie zgłoszona na policję choć nie wiem czy to przyniesie jakikolwiek skutek
Awatar użytkownika
lizak

lizak Śro Sie 01, 2012 3:07 pm

jak ten happy day cały czas będzie miał tak marne liczby ofert, to śmiech na sali, chcieli być konkurencją dla groupona, citeam czy innych, a póki co grób i mogiła - wielkie mi zmiany
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości