WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ana

Re: Agora pożegnała się z kilkunastoma osobami z działu wideo Gazeta.pl

Ana Pią Gru 01, 2017 7:08 am

Inwestorze giełdowy - ten komentarz jest także dla Ciebie! Serwisy Agory nie przynoszą dochodów więc... po raz kolejny podjęto jakże "strategiczną" decyzję wywalenia większej grupy pracujących i zaangażowanych ludzi, jednocześnie utrzymując zatrudnienie dwóch dam, obu kiedyś z TVP - Doroty i Justyny. Te dwie damulki - montują te nieprofesjonalne wideo tylko dlatego że nikt ich nie zatrudnił do ciekawszej pracy - na pewno przyniosą dochód spółce. Super praca, siedzieć w sejmie, latać za politykami i z tego powodu chcieć być "gwiazdą" (coraz większy cudzysłów). Podnieście pensje, przecież zwolnili z TVP i można siedzieć na kanapach sejmowych nawet i 15 godzin na dobę.
Awatar użytkownika
Q

Q Pią Gru 01, 2017 7:28 am

Biedronka przyjmuje.
Awatar użytkownika
Sehn

Sehn Pią Gru 01, 2017 7:42 am

W styczniu kolejna tura.
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Gru 01, 2017 8:28 am

czy chodzi o te głupie filmiki co się same włączały?
Awatar użytkownika
V

V Pią Gru 01, 2017 8:50 am

Wideo jest nie opłacalne rozumie to już Onet wp i inni tylko nikt sie do tego nie przyzna...
Chore ambicjie
Awatar użytkownika
tell me why

tell me why Pią Gru 01, 2017 9:29 am

pewnie robią miejsce dla zwolnionych z radiowej 3. Poprzednio poswiecili temu cału numer. co za hipokryzja
Awatar użytkownika
Agorkowy

Agorkowy Pią Gru 01, 2017 10:21 am

Wolny Rynek.

Leszek B. i Adam M.
Awatar użytkownika
abc

Re: Agora pożegnała się z kilkunastoma osobami z pionu internetowego, m.in. działu wideo Gazeta.pl

abc Pią Gru 01, 2017 11:11 am

Nie kilkanaście, tylko cztery i nie na umowach cywilnoprawnych czy działalnościach, tylko umowach o pracę. Nie twórzcie sensacji, gdzie jej nie ma.
Awatar użytkownika
:/

Re: Agora pożegnała się z kilkunastoma osobami z pionu internetowego, m.in. działu wideo Gazeta.pl

:/ Pią Gru 01, 2017 11:19 am

Z tego newsa wypływa głównie niedoinformowanie ...
Awatar użytkownika
Dno

Dno Pią Gru 01, 2017 11:31 am

A pamiętacie jak w zeszłym roku, po masowych zwolnieniach, zarząd przyznał sobie kilkumilionowe premie? ;) Widocznie w tym też zabrakło tych "paru groszy". Ta firma idzie na dno. Nigdzie tak na całego nie zwalniają.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Gru 01, 2017 11:40 am

Zupełnie mi nie jest szkoda bo szczerze nienawidzę jak zajrzę na Gazetę i włączają mi się automatyczne nagrania. W tym WideoNews, który jest cięciem cudzych materiałów z youtube z dodanymi napisami. Gazeta to jest tabloid, więc może niech teraz do Faktu złożą CV. Target ten sam.
Awatar użytkownika
jacek

jacek Pią Gru 01, 2017 11:54 am

"abc" napisał(a): Nie kilkanaście, tylko cztery i nie na umowach cywilnoprawnych czy działalnościach, tylko umowach o pracę. Nie twórzcie sensacji, gdzie jej nie ma.

Mylisz dwie kwestie - cztery osoby poleciały z Epic Makers, a kilkanaście z redakcji i newsroomu i o tym jest ten artykuł
Awatar użytkownika
Fritz

Fritz Pią Gru 01, 2017 11:57 am

Dział blogowy TOK FM od 14 grudnia też do piachu, a wpisy pod artykułami na stronie będą oficjalnie już moderowane (z polskiego na nasze - cenzurowane, więc na temat uchodźców czy red. Wybieralskiego czy Dymka będą jedynie peany lub nie będzie wpisów wcale).
Trochę szkoda, bo czytywałem tam blogowe wynurzenia Szejnfelda - nic mnie tak nie rozśmieszało jak ten facet o ego tak rozbuchanym że unosił się wręcz jak balon stratosferyczny. Nikt nie potrafił mnie rozśmieszyć.
Awatar użytkownika
Soladiarni !!!

Soladiarni !!! Pią Gru 01, 2017 2:20 pm

No to teraz czekamy na masowe protesty środowiska w obronie zwolnionych koleżanek i kolegów ;)

Nie dajmy się toż to zwykła potwarz dla wolnych mediów ;)
Awatar użytkownika
Operacja pod kryptonimem BUŚ

Operacja pod kryptonimem BUŚ Pią Gru 01, 2017 3:57 pm

"Soladiarni !!!" napisał(a): No to teraz czekamy na masowe protesty środowiska w obronie zwolnionych koleżanek i kolegów

Nie dajmy się toż to zwykła potwarz dla wolnych mediów

A CZY ZIOBRO POJEDZIE DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ZALIC SIE JAK W 2011R. ZE MU JACUSIA KARNOWSKIEGO ZWOLNILI?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości