WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bolec

Agora uruchamia dwutygodnik dla młodzieży „Mój Spot”. Szefową Olga Woźniak, w redakcji dziennikarze „Gazety Wyborczej”

bolec Śro Gru 20, 2017 2:44 am

Fajnie. Lubię sportowe pisma.
Awatar użytkownika
XX

Re: Agora uruchamia dwutygodnik dla młodzieży „Mój Spot”. Szefową Olga Woźniak, w redakcji dziennikarze „Gazety Wyborczej”

XX Śro Gru 20, 2017 9:58 am

Redaguje zespół GW? No to ten nowy tytuł zapewne zaraz powoła "oddolnie" jakąś młodzieżową organizację w rodzaju "Młody KOD" albo "Młodzi obrońcy demokracji". Tylko patrzeć, jak gratisem będzie konstytucja :)
Awatar użytkownika
:(

Re: Agora uruchamia dwutygodnik dla młodzieży „Mój Spot”. Szefową Olga Woźniak, w redakcji dziennikarze „Gazety Wyborczej”

:( Śro Gru 20, 2017 10:22 am

Agoro, proszę, czy potraficie przez sekundę NIE być nadęci? Co to w ogóle znaczy "Spot"? Pokażcie mi pismo z równie bezsensownym tytułem, które utrzymało się przez dłużej niż rok. Zobaczcie, jak to robią/robili lepsi: Music TeleVision, Party, Bravo, Świat Młodych.

No, słucham? Który nastolatek mówi "mój spot"?! Echh... Ręce mi opadły.
Awatar użytkownika
jij

jij Śro Gru 20, 2017 10:36 am

Wizualizujecie sobie młodzież która czyta agorowy bełkot ?????
Awatar użytkownika
jij

jij Śro Gru 20, 2017 10:39 am

magazyn będzie dostępny w samodzielnej sprzedaży, w cenie 7,99 zł.

Młody człowiek wydaje 8 zł na 36 stron? Powinszować rozumu wydawcy. W lutym pozamiatane
Awatar użytkownika
jajo

jajo Śro Gru 20, 2017 10:49 am

Czytelników będzie dwóch: mały Sierakowski i mała ta co na Jakubiaka się zasadziła
Awatar użytkownika
zoo

zoo Śro Gru 20, 2017 11:08 am

dzis młodziez nie czyta brawo ani nie bedzie czytało moj spot. Papier jest do pupy w dzisiejszych czasach. nie lepiej wypuscic apke na iphona lub androida?????? cofamy sie ................. kto ma takie idiotyczne pomysły.
Awatar użytkownika
tell me why

tell me why Śro Gru 20, 2017 11:11 am

w warszawie jest wyscig szczurów w zerówce, które dziecko ma lepszego iphona, a wy wyskakujecie z jakims brawo girls? macie jakies zniżki na druk?
Awatar użytkownika
Qq

Qq Śro Gru 20, 2017 1:10 pm

robią stratę?
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Gru 20, 2017 2:52 pm

Litości, co to za decyzja. Czy tam ktoś myśli? Jaki nastolatek teraz wyjdzie do kiosku po coś takiego, jak wszystko jest w necie. Nie widziałem nowych Gwiezdnych wojen, ale widzę, że obsada jest różnorodna, Chinka, biała kobieta, biały facet, czarny mężczyzna, robot i zwierz. Idealna ekipa na pierwszą okładkę spotu. Brakuje tylko jakiegoś obrońcy demokracji.
Awatar użytkownika
yzy

yzy Śro Gru 20, 2017 6:21 pm

heloŁ? 20 lat za późno chyba... dla dzieci teraz TV jest przestarzałą technologią a co dopiero jakieś pisemka
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Gru 20, 2017 10:02 pm

Pranie mózgów od dzieciństwa. Od Agory jak najdalej. Im mniej pieniędzy tym szybciej się zwiną.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Gru 20, 2017 10:04 pm

36 stron za 7,99 Ja to się zaraz ze śmiechu położę. Może na szekle przeliczcie.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Gru 21, 2017 12:50 am

Zgodnie z genderowym trendem powinien się tam znaleźć dział poświęcony technikom masturbacji międzykulturowej.
Awatar użytkownika
smuteczek

smuteczek Czw Gru 21, 2017 1:28 pm

digital first, hahaha
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość