WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
do siebie

Agora zwolniła 380 pracowników, oszczędzając 22 mln zł

do siebie Pon Sie 19, 2013 11:57 pm

Upadłość Agory oto moje wielkie marzenie.
Awatar użytkownika
art

Re: Agora zwolniła 380 pracowników, oszczędzając 22 mln zł

art Wto Sie 20, 2013 12:10 am

Pozostało 3020 obiboków na naszym podatników utrzymaniu. Płacimy reklamami rządowymi na aparat propagandy i ogłupiania.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Wto Sie 20, 2013 6:47 am

jakoś wolę 3020 obiboków niż jednego Karnowskiego albo Lisieckiego
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Wto Sie 20, 2013 6:54 am

Te 3020 osób i tak zajmuje mniej miejsca niż 1000 "niezależnych" dziennikarzy. Nie wiem czemu w tym kraju "niezależny" znaczy otyły.
Awatar użytkownika
do Mirka

do Mirka Wto Sie 20, 2013 7:06 am

„w tym kraju” -— to takie symptomatyczne dla szczupłych, wykarmionych na stażowym wikcie wyrobników z czerskiej…
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Wto Sie 20, 2013 7:10 am

Szechterzątka, nie łudźcie się: dzień, w którym dostaniecie wypłatę w postaci "Dzieł zebranych" Michnika jest coraz bliższy. A może będziecie dostawać tylko po jednym tomie? Któż to wie? Matka Agora musi mieć kasę na wypłatę dla "Ketmana". Pan Lesław już co prawda z wami nie pracuje, ale ciągle może sobie przypomnieć to i owo o waszych autorytetach moralnych. Nie bez powodu trzymano go w redakcji tyle lat po zdemaskowaniu.
Awatar użytkownika
do Pan Adam

do Pan Adam Wto Sie 20, 2013 7:38 am

Dobra wręcz doskonała analiza sytuacji
Awatar użytkownika
Uchchachany

Uchchachany Wto Sie 20, 2013 8:00 am

Jest wtorek, 20 sierpnia, godzina 7:48. Akurat trafiłem na moment, kiedy funkcjonariusze szechterówki zaczęli klikać łapki w dół. Albo admin zaczął minusować. Poważnie. Na przykład w ciągu sekundy liczba negatywów komentarza "do Pan Adam" wzrosła z zera do 25.
Awatar użytkownika
do Uchchachany

do Uchchachany Wto Sie 20, 2013 8:11 am

Tutaj pewnie funkcyjni z ketmanówki minusują na Interii to dopiero manipulacja potrafią dowalić minus 500 na raz pod komentarzem nieprzychylnym PO lub narodowi wybranemu ostatnio był artykuł jak nkwudzista bauman zrezygnawał z tytułu honoris causa to dopiero działy się cuda z głosami.
Awatar użytkownika
antySzechcio

antySzechcio Wto Sie 20, 2013 8:29 am

Naród dziękuje za dobre wieści z Agory!!!
Awatar użytkownika
:P

:P Wto Sie 20, 2013 8:39 am

do siebie napisał(a):Upadłość Agory oto moje wielkie marzenie.

A ja marze zeby wszyscy w mej rodzinie byli zdrowi, szczesliwi, mieli prace. Ale coz, pewnie jestem lemmingiem, nie wiedzacym co to PATRIOTYZM (przez bardzo duze P + odspiewanie "Ojczyzne wolna racz nam zwrocic Panie".

jakie sa twe kolejne marzenia? Zeby polityk X dostal raka? Zeby sasiadowi spalil sie dom, ktory postawil po latach harowki?
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 20, 2013 9:33 am

Mirek mam takie same spostrzezenia. Dla wszystkich piszacych tu ze upadek agory to ich marzenie mam duzo wspolczucia, moja rada dla nich- ludzie zacznijcie sie w koncu cieszyc swoim zyciem.
Awatar użytkownika
alan

alan Wto Sie 20, 2013 10:48 am

pracowałem w agorze i jest to najgorsze doświadczenie w życiu. takiego wyzysku, umów dzieło, braku nadgodzin nie widziałem nigdzie. cieszę się, że to do nich wraca. będę obserwował upadek.
Awatar użytkownika
Czarny.pr

Czarny.pr Wto Sie 20, 2013 11:25 am

Czas zmienić nazwę na Agonia ;-p
Awatar użytkownika
oszCzerskie ogóry

oszCzerskie ogóry Wto Sie 20, 2013 11:27 am

....3 020 pracowników etatowych......... tak faktycznie to oszCzerska gazeta posiada kilkunastu nadwornych "dziennikarzy" GOTOWYCH NA WSZYSTKO ! To są które maja tego świadomość , że istnieją jako "dziennikarze" tylko dlatego że jeszcze dyszy oszCzerska gazeta ! Zachowanie całego tego kominternu oszCzerskiego jest o tylko dziwne , że ta gazeta to wegetacja na równi pochyłej ale zamiast wejść na drogę normalnego uczciwego dziennikarstwa , dalej piłują konar na którym się gnieżdżą !
Zachowanie oszCzerstwa , rozwiewa wszystkie wątpliwości o ich wiarygodności i profesjonalizmie !
Gdyby nie przeglądy prasy w telewizorni czy radiach oraz przymusowe abonamenty urzędów i instytucji ( głównie państwowych) oszCzerskie pisemko było by tylko i wyłącznie ...ZINEM wąskiej grupki dziwnych person. :D Ale czego wymagać od dziwacznych person którzy całe swoje zżcie spędzili na knuciu i jątrzeniu
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości