WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
JANINA

Aktywista LGBT zarzuca rzecznikowi MSZ hipokryzję dot. homoseksualizmu. Wiceminister: ataki z nienawiści i nietolerancji

JANINA Nie Wrz 05, 2021 11:07 am

NAZYWANIE SAMUELA PEREIRĘ REDAKTOREM TO NADUŻYCIE.NAWET SPORE NADUŻYCIE.TAM NIE MA ŻADNYCH REDAKTORÓW.
Awatar użytkownika
Uncle Bob

Re: Aktywista LGBT zarzuca rzecznikowi MSZ hipokryzję dot. homoseksualizmu. Wiceminister: ataki z nienawiści i nietolerancji

Uncle Bob Nie Wrz 05, 2021 11:20 am

To dowód że ten cały Bart Staszewski nie jest żadnym aktywistą. Jest zwykłym osiedlowym dresem przebranym za "obrońcę praw mniejszości"
Awatar użytkownika
DOROTA

Re: Aktywista LGBT zarzuca rzecznikowi MSZ hipokryzję dot. homoseksualizmu. Wiceminister: ataki z nienawiści i nietolerancji

DOROTA Nie Wrz 05, 2021 11:21 am

JA SIĘ DZIWIĘ ,ŻE W XXI WIEKU W POLSCE NIEKTÓRZY LUDZIE WYGADUJĄ RÓŻNE BZDURY NA TEMAT LGBT.PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE TACY SAMI JAK TY I JA. NIKOMU NIE ROBIĄ KRZYWDY ,WIĘC W CZYM PROBLEM.JA ŻADNYCH PROBLEMÓW NIE WIDZĘ , A TO ŻE PREZYDENT POWIEDZIAŁ ,ŻE LGBT TO NIE LUDZIE A IDEOLOGIA TO MOIM ZDANIEM JEST TO SKANDAL.NIGDY NIE POWINNY PAŚĆ TAKIE SŁOWA.LEPIEJ JUŻ PRZEGRAĆ Z HONOREM ,NIŻ WYGRAĆ STOSUJĄC TAKĄ RETORYKĘ.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Nie Wrz 05, 2021 1:23 pm

widać poco było ruszać temat lepiej pozostawić jak jest .bo inaczej klakierzy zaczną się rzucać a poco .
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Nie Wrz 05, 2021 1:27 pm

Znów cenzura
Awatar użytkownika
BeataKlimpa

BeataKlimpa Nie Wrz 05, 2021 1:57 pm

Pereira…. dziennikarz?? nie no prima aprilis dopiero będzie
Awatar użytkownika
Hope

Hope Pon Wrz 06, 2021 11:09 am

Ja wszystko rozumiem - gej może mieć poglądy bardziej konserwatywne, ponoć niektórzy geje chcą mieć gromadkę dzieci i chodzić co niedzielę na mszę do kościoła etc - ale jednak jak ktoś ci średnio 3x w tygodniu pluje w twarz z powodu tego kim jesteś i na co nie masz wpływu, to ja się odwracam od takiej osoby i przynajmniej trzymam z daleka. A zatem fakt, że ten pan Jasina wchodzi do rządu z tymi ludźmi budzi moje wysokie zdziwienie i niezrozumienie. Czy myśli, że jak Wallenrod zmieni go od środka, czy może utożsamia się z poglądami pana Raua czy Czarnka (bo zdaje się że obaj mają dość podobne)? Warto by p. Jasina się wypowiedział i rozwiał nasze wątpliwości.
Awatar użytkownika
hha

hha Pon Wrz 06, 2021 12:00 pm

Bartus nie osmieszaj sie i sciagnij ten tupecik xD
Awatar użytkownika
JaObywatel

JaObywatel Pon Wrz 06, 2021 12:01 pm

"Uncle Bob" napisał(a): To dowód że ten cały Bart Staszewski nie jest żadnym aktywistą. Jest zwykłym osiedlowym dresem przebranym za "obrońcę praw mniejszości"

W sedno. Staszewski tolewicowypropagandzista ktory zaslynal z tworzenia fejkowych stref wolnych od LGBT.
Awatar użytkownika
jd

jd Pon Wrz 06, 2021 10:10 pm

Staszewski ma oczywiście rację.
Awatar użytkownika
prawdziwy xyz

prawdziwy xyz Pon Wrz 06, 2021 11:38 pm

"xyz" napisał(a): widać poco było ruszać temat lepiej pozostawić jak jest .bo inaczej klakierzy zaczną się rzucać a poco .

Do podszywającego się pod xyz: Pamiętasz, że spotkanie w sądzie już niedługo?
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości