WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
white

Aleksandra Fajęcka nowym dyrektorem programowym kanału Polonia 1

white Pią Sty 16, 2015 2:01 am

..z 10 lat temu, nie mając zadnych osiągnięć, prowadziła teleturniej muzyczny w Polsacie i jak widac szybko awansowała w branży. czyzby tak zdolna??..
Awatar użytkownika
Graszkaa

Re: Aleksandra Fajęcka nowym dyrektorem programowym kanału Polonia 1

Graszkaa Pią Sty 16, 2015 10:34 am

Ostatni rok to duże pogorszenie oferty programowej i Polonii i Tele5. To samo z wynikami oglądalności. Ktoś wie dlaczego? Obok Fajęckiej zatrudnili wcześniej dyrektor programową z Pulsu. Powinno być lepiej!
Awatar użytkownika
j

j Pią Sty 16, 2015 3:05 pm

Dyrektor do spraw programowych stacji, której nikt nie ogląda to dopiero coś.
Awatar użytkownika
sebek

sebek Pią Sty 16, 2015 3:13 pm

Hahahahahahahahah niech wybierze dobre programy które lecą w tej stacji po 00.00
Awatar użytkownika
sg

sg Sob Sty 17, 2015 12:16 am

Jest szansa na sukces, bo od dna można się tylko odbić. Ale która to już rewolucja w Polonii 1?
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Nie Sty 18, 2015 9:55 pm

Polonia 1 założona w 1993 r. przez i finansowana sardyńskiego biznesmena Nicole Garuso powiązanego z Silvio Berlusconim .Polonia 1 jako pierwsza filmy seriale sensacyjne anime z Japońskie magazyny programy dokumentalne muzyczne sport np. Formuła 1 oraz pasmo dla dorosłych prime time tzw.pasmo programów erotycznych wszystkie premierowe i 1 w Polsce. I jako pierwsza nadawała 24 godz. i przerywała je przerwami reklamowymi moja ocena za ten okres to 10/10.Szkoda mi tej stacji bo chyli ku upadkowi z braków finansów i dobrego zarządzania ,z roku na rok oferta programowa jest coraz gorsza a jej oglądalność spada do minimum .Moja ocena na teraz 1/10 .
Awatar użytkownika
Marcin 007

Marcin 007 Pon Sty 19, 2015 3:55 am

Polonia 1 oficjalnie nadająca od 07 marca 1993 r. Założona i finansowana biznesmena Nicole Grauso .Producent jest Polcast Television na podstawie Włoskiej koncesji wydanej w Mediolanie .Polonia 1 jako pierwsza emitowała ; filmy ,seriale sensacyjne ,kryminalne ,telenowele ,Japońskie anime magazyny programy rozrywkowe dokumentalne ,muzyczne ,sportowe np.Formuła 1 i wiele więcej ... oraz pasmo dla dorosłych prime time pasmo programów erotycznych ,wszystkie premierowe i po raz pierwszy w Polsce wtedy ocena było to 10/10.Problemy stacji pojawiły się kiedy KRRiT nie dała koncesji na nadawanie przez nadajniki naziemne co było powodem pozbycia się udziałów w Polonia 1 i Życiu Warszawy przez Nicole Grauso . A teraz mały nakład finansowy i złe zarządzanie sprawiły że ramówka jest bardzo uboga więc niema co oglądać .Ocena na teraz to 1/10 .
Awatar użytkownika
niikki

niikki Pon Sty 19, 2015 1:19 pm

Uważam, że od kilku sezonów Tele5 bardzo fajnie sie rozwija, widać pozytywne zmiany - dobre seriale Z Archiwum X i Cobra, polskie seriale Wiedżmin i Janosik, program z Korwinem... Ta stacja powinna byc na DVB-T, niestety regulatorzy polsjkiego rynku hamuja jej rozwój...
Awatar użytkownika
asd

asd Wto Sty 27, 2015 8:46 pm

ha ha to co ona tam zamierza wogole robic skoro zdecydowana wiekszosc programu beda stanowic reklamy,erotyki i wrozki
Awatar użytkownika
malwina704

malwina704 Pią Lut 27, 2015 9:23 pm

Polonia 1 kojarzy mi się z pasmem filmów , japońskich bajek, światem cyrku , i latynoskich telenowel z lat 90 tych których brakuje . Polonia 1 to była stacja wspomnień .To co teraz jest w planach nie wydaje mi się że poprawi oglądalności stacji z tego względu ze każdy kanał nadaje to samo pod innymi nazwami. Programy ezoteryczne , teleshopy - nie wiem jak można nadawać takie głupoty , nie szkoda wam pasma . Disco Polo też się doczekało swojej stacji .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości