WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
maratończyk

Aleksandra Klich zaprzecza zarzutom o mobbing w „Gazecie Wyborczej”. „To pomówienie”

maratończyk Pon Lip 11, 2022 7:14 am

Zdaję się, że Dymek wygrał sprawę?:) Ale horda ruszyła.
Awatar użytkownika
Magda

Re: Aleksandra Klich zaprzecza zarzutom o mobbing w „Gazecie Wyborczej”. „To pomówienie”

Magda Pon Lip 11, 2022 7:26 am

Klich jest wyjątkowo niesympatyczna. Zawsze mnie zastanawiała kariera tej pani - od reporterki oddziału Trybuny Śląskiej w Rybniku aż … A wraz z awansami rosnąca antyklerykalnosc i feminizm. Kto lub co jej w „karierze” pomagało? Mam nadzieje ze to juz koniec.
Awatar użytkownika
o Olce

Re: Aleksandra Klich zaprzecza zarzutom o mobbing w „Gazecie Wyborczej”. „To pomówienie”

o Olce Pon Lip 11, 2022 7:34 am

większość ludzi w GW słyszała, że na Klich jest gruba teczka nt. zglaszanych naduzyć przez lata; kiedyś podobno dyscyplinarnie musiała też przejść przez coaching, bo tak ludziom uprzykrzała życie, zarzuty sięgają czasów Katowic, ale rozkwitła przy swoim enablerze Jerzym Wójciku
Awatar użytkownika
nick

nick Pon Lip 11, 2022 7:53 am

no krzyczcie hipokryci- konstytucja, praworzadnosc;)
Awatar użytkownika
Droga

Droga Pon Lip 11, 2022 8:15 am

Agoro, poszukuj w głowach, serduszkach i kwitach tych zgłoszeń i spraw, bo one były. Zamiecione pod wykładziny.
Awatar użytkownika
Elo

Elo Pon Lip 11, 2022 8:15 am

To teraz w Agorze koszulki "Konstytucja" trzeba nosić na przemian z koszulka "Kodeks Pracy" . W Newsweeku zresztą też.
Awatar użytkownika
Ule

Ule Pon Lip 11, 2022 8:37 am

Aleksandra Klich, rok 2018: „Feminizm nikogo nie wyklucza, i nie osądza. Jest rebelią”.
Tylko agresywnie poniża ludzi, wulgarnie gardzi mężczyznami i chamsko atakuje język polski.
Nasza zdegenerowana rebeliantka Klich potwornie krzywdziła, krzywdzi i krzywdzić będzie ludzi wokół siebie. Wszystkich.
W 2021 roku, na sabacie „wysokich obcasów” w Orzyszu -właśnie tym się zajmowała.
Awatar użytkownika
Kejt

Kejt Pon Lip 11, 2022 9:08 am

"Iwona " napisał(a): Podzielam opinię że Red.Klich jest niesympatyczna.bardzo obcesowo traktuje autorów zewnętrznych którzy nie są z czyjegoś polecenia.nie
Odpowiada na maile
Zbywa autorów bardzo niegrzecznie
Ja mam akurat inne doświadczenia. Odpowiedziała mi, choć mnie nie zna. I była bardzo serdeczna i uprzejma, co więcej zaproponowała, żebym napisała tekst.
Awatar użytkownika
Doga

Doga Pon Lip 11, 2022 9:15 am

Ależ to idzie!..
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Pon Lip 11, 2022 9:20 am

A może należy się przyjrzeć metodom pani Krawczyk, właśnie cały zespół jej się zwolnił i nikt w Agorze nie pyta dlaczego?
Awatar użytkownika
były pracownik

były pracownik Pon Lip 11, 2022 9:31 am

Oj tak, jest tam gruba teczka na Klich, a przynajmniej powinna być. Ale kadry za Pani G. nie lubiły kłopotów, wiec niewykluczone, że nic nie ma. Lojalni pracownicy w imię przyzwoitości i obrony dobrego imienia matki Agory siedzą cicho
Awatar użytkownika
bejbi

bejbi Pon Lip 11, 2022 9:36 am

odkąd pamiętam ona zawsze była pie*dolnięta, nie dało się nią pracować. z tego co koleżanka mi mówiła, leczyła się psychiatrycznie ale jak widać nie pomogło :(
Awatar użytkownika
lektor

lektor Pon Lip 11, 2022 9:59 am

Chciałbym kiedyś zobaczyć tych wszystkich uciemięzonych, posłuchać jak bez nich nie byłoby dziennikarstwa:)))
Awatar użytkownika
Wuj

Wuj Pon Lip 11, 2022 9:59 am

"Joanna" napisał(a): A może należy się przyjrzeć metodom pani Krawczyk, właśnie cały zespół jej się zwolnił i nikt w Agorze nie pyta dlaczego?

Artykuł o Krawczyk i Skowrońskiej. Czytałbym!
Awatar użytkownika
Pit

Pit Pon Lip 11, 2022 10:07 am

"były pracownik " napisał(a): Oj tak, jest tam gruba teczka na Klich, a przynajmniej powinna być. Ale kadry za Pani G. nie lubiły kłopotów, wiec niewykluczone, że nic nie ma. Lojalni pracownicy w imię przyzwoitości i obrony dobrego imienia matki Agory siedzą cicho

Za pana W. nie lepiej. Mam nadzieję, że karma do szybko człowieka wróci.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości