[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Aleksandra Wojciechowska prezenterką „Faktów” RMF FM

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krook

Aleksandra Wojciechowska prezenterką „Faktów” RMF FM

Krook Wto Cze 04, 2019 9:04 pm

Kurcze, ludzie sie jeszcze jarają, że mogą czytać serwisy w radiu. Na kopcu, czy gdziekolwiek. Spalają się, stresują, podniecają, wrzeszczą na siebie za każdą pomyłkę. A potem poza tym grajdolem się okazuje, ze to nie ma zadnego znaczenia. Kompletnie zadnego. Bo to nie jest prawdziwa robota, tylko przygoda za taką sobie kasę. Pestiż też już żaden. Bylo i juz minelo, a szkoda
Awatar użytkownika
Oj

Re: Aleksandra Wojciechowska prezenterką „Faktów” RMF FM

Oj Wto Cze 04, 2019 9:21 pm

Krook jak ja się z tobą zgadzam.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Cze 04, 2019 9:58 pm

Ciekawe co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
fiakr

fiakr Wto Cze 04, 2019 10:25 pm

za 3 i pół tysia nawet bym tam klamki nie nacisnal.
Awatar użytkownika
ananaanannas

ananaanannas Wto Cze 04, 2019 10:25 pm

a ja mam to gdzieś, bo nie słucham rmf-u, elo
Awatar użytkownika
Alfredi

Alfredi Śro Cze 05, 2019 1:36 am

Nikt się nie jara, tylko grunt sobie mości. Co miała powiedzieć: idę czytać serwisy bo nie mam na siebie innego pomysłu? wzięłam RMF bo był i płaci coś tam na życie? Dopisze sobie dziewczyna filozofię do tego i podbuduje ego w sprzężeniu zwrotnym.
Awatar użytkownika
żujęgumę

żujęgumę Śro Cze 05, 2019 6:30 am

Wygląda jak kot srający na pustyni. Prestiż w RMF w tych czasach, kobieto ochłoń bo spalisz się ze wstydu!
Awatar użytkownika
MYK

MYK Śro Cze 05, 2019 6:47 am

No, to teraz jej codzienne ataki histerii (bo nie wzięłam leków) macie w Krakau. Ha, ha, zrobiliście "interes".
Awatar użytkownika
Mariola

Mariola Śro Cze 05, 2019 7:23 am

O interes Prezesa dbam ja. I niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
Bock

Bock Śro Cze 05, 2019 8:31 am

Od początku mówiłem, że przeprowadza się do Krakowa, ale robi wokół siebie polityczną sraczkę. Ale wy kasowaliście wszystkie wpisy
Awatar użytkownika
Hoc

Hoc Śro Cze 05, 2019 9:38 am

Zazdrośnicy. Super awans. Jak ktoś kocha newsy, to się cieszy
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Śro Cze 05, 2019 10:00 am

Nie najzdolniejszej serwisantki, nie ma sekretarza programowego, nie ma supergwiazdy dziennikarstwa politycznego (niezależnej) a jednak gra. I to całkiem nieźle...
Awatar użytkownika
Aha

Aha Śro Cze 05, 2019 11:06 am

I żywią się prestiżem bo kasy w RMF raczej się nie zarabia za dużo. Patrząc na nie media można śmiało powiedzieć że zarabia się mizernie
Awatar użytkownika
Kasa kasa kasa

Kasa kasa kasa Śro Cze 05, 2019 11:46 am

Za 5 tys pensji brutto przy czym trzeba wynająć kawalerkę za 2 zostaje bardzo skromne życie. 3500-2 tys ...i do tego brudny Krakow zamiast morza. Nerwica gwarantowana i dodaana w pakiecie. Współczuję
Awatar użytkownika
bumcykcyk

bumcykcyk Śro Cze 05, 2019 12:02 pm

Jak okiem sięgnąć armia życzliwych...
Zawsze gotowych dowalić, skrzydło podciąć, zniechęcić...
By, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, z bolejącą dupą, popijając browar (oczywiście rzemieślniczy), bredzić na blogach, jaka to Polsce zawiść i syf. Nie to co na zachodzie, stary, tam ludzie inne dobre i życzliwe, pomogo i wespro każdego ... A u nas... Szkoda gadać...
---
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości