WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
równowaga

Alerty RCB informują o zmianach w telewizji naziemnej i syrenach. Ekspert: to nie zabawka

równowaga Sob Kwi 30, 2022 8:45 am

coraz więcej zapytań o blokadę tego spamu o czymś świadczy
Awatar użytkownika
Rafał

Re: Alerty RCB informują o zmianach w telewizji naziemnej i syrenach. Ekspert: to nie zabawka

Rafał Sob Kwi 30, 2022 8:57 am

System jest potrzebny ale to co obecnie jest to tylko spam i nie funkcjonuje bo ludzie te komunikaty ignorują.
Awatar użytkownika
dvbt2

Re: Alerty RCB informują o zmianach w telewizji naziemnej i syrenach. Ekspert: to nie zabawka

dvbt2 Sob Kwi 30, 2022 9:21 am

"Dwa miesiące wcześniej ostrzeżenie o identycznej treści otrzymały numery logujące się w województwach dolnośląskim i LUBELSKIM".
Czy aby na pewno w lubelskim? Poza tym nie przed dwoma miesiącami, tylko przed miesiącem!
Awatar użytkownika
kiki

kiki Sob Kwi 30, 2022 1:23 pm

Dlatego juz od dluższego czasu sms Alert RCB sa u mnie zablokowane. Dodatkowo rodzice ( starsze osoby) tez maja je zablokowane, bo w alertach czesto wsadzaja linki i moja mama, ktora uczulalem od lat na sms z linkami czesto dzwoniła do mnie zaniepokojona ze przyszedl taki sms i nie wie od kogo i czy przypqdkiem nie kliknela.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Sob Kwi 30, 2022 4:13 pm

Ja w ciągu ostatnich 12 mies. widzę 19 alertów. 18 o pogodzie i 1 o covid. Jakoś nie widzę tu nadużycia. To przychodzi raz na kilka tygodni.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Sob Kwi 30, 2022 7:14 pm

Też zastanawiam się nad wyłączeniem tych powiadomień. Jeszcze ANI RAZU się nie sprawdziły. Ostrzegają o wichurze, a na drzewie za oknem nawet listek nie drgnie. Jak przyszła wichura, że drzewa z ziemi wyskakiwały - żadnego ostrzeżenia. Przysłali dopiero wieczorem, gdy wichura przycichła. Ten system jest g... warty.
Awatar użytkownika
owca

owca Sob Kwi 30, 2022 11:52 pm

"Gal" napisał(a): (...)Ten system jest g... warty.

Ten system jest bardzo dobry, tylko g... warci ludzie nim zarządzają.
Awatar użytkownika
A

A Nie Maj 01, 2022 12:24 am

U nas już ten system działa, a działa bardzo źle, po południu zanikają niektóre kanały a następnego dnia wracają i tak codziennie, pogorszyła się jakość nadawania, więc jest przed czym ostrzegac.Dlaczego porażke lubią nazywać się sukcesem
Awatar użytkownika
spam

spam Pon Maj 02, 2022 12:54 pm

Po wpisaniu w wyszukiwarke slowa jak zablokowac od razu pojawaja sie te kretyńskie alerty rcb. Za niedlugo bedziemy spamowani tym,że olej podrożał. Szukam ciągle skryptu,żeby zablokować ten spam. Mam tylko brak powiadomienia,ale wiadomość się wyświetla.
Kolejni nieudacznicy zajmujący się czymś o czm nie mają pojęcia pomyliło im sie z onegdaj bramkami sms.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości