WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Taki fakt

Aliexpress ma ponad 300 automatów paczkowych w Polsce

Taki fakt Pon Sty 24, 2022 8:26 pm

Czas dostawy towaru z Aliexpres do Polski to dramat naprawdę dramat. Przyszła mi paczka po 98 dniach a mój rekord na minus to ponad 5 miesięcy. Podczas gdy inpost dostarcza towar z Chin w maksimum 3 tygodnie i to maksimum ostatnio była po 13 dniach i to paczka warta 3-4 złote.
Awatar użytkownika
123

Re: Aliexpress ma ponad 300 automatów paczkowych w Polsce

123 Pon Sty 24, 2022 9:42 pm

123
Awatar użytkownika
loop

loop Pon Sty 24, 2022 9:43 pm

"Taki fakt" napisał(a): Czas dostawy towaru z Aliexpres do Polski to dramat naprawdę dramat. Przyszła mi paczka po 98 dniach a mój rekord na minus to ponad 5 miesięcy. Podczas gdy inpost dostarcza towar z Chin w maksimum 3 tygodnie i to maksimum ostatnio była po 13 dniach i to paczka warta 3-4 złote.

Znowu jakiś kawałek plastiku w postaci etui za telefoniku? W lokalnym sklepie nie było, tylko chińczyka trzeba było angażować? Eh...
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Sty 25, 2022 7:05 pm

zamówiłem ostatnio pierwszy raz do paczkomatu.
Trafiłem na przypadek, że mój numer telefonu był zaciągnięty w formacie 0048 zamiast +48.
Kod do odbioru nie przyszedł, reklamacja trwa już dwa tygodnie. Paczka była pod samiuśką pracą, teraz nie wiadomo co z nią nawet...
Awatar użytkownika
ABC gdy

ABC gdy Śro Sty 26, 2022 5:50 am

@up

Po co potrzebujesz kodu odbioru?
Aplikacja i postu i tyle tam jest opcja że otwieram skrytki bez kodu, dwa razy to zawiodło nie mogło zlokalizować a tak zawsze działa.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości