[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Allegro chce być jak InPost, zamawia 3 tys. automatów paczkowych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Nick

Allegro chce być jak InPost, zamawia 3 tys. automatów paczkowych

Nick Pon Gru 21, 2020 10:55 pm

Ciekawi mnie tylko gdzie uda się rozstawić te 3 tys. paczkomatow? Obecnie lokalizacje InPostu ocierają się o ekwilibrystykę i myślę, że nie ułatwiają pracy kurierom. Chodzi mi o "upychanie" przynajmniej po jednej z takich szaf w w każdej większej dzielnicy na prostokącie o wymiarach 1,5x6 m. Wejście tylko od krótszego boku.
Awatar użytkownika
Mick

Re: Allegro chce być jak InPost, zamawia 3 tys. automatów paczkowych

Mick Wto Gru 22, 2020 12:04 am

"Nick" napisał(a): Ciekawi mnie tylko gdzie uda się rozstawić te 3 tys. paczkomatow? Obecnie lokalizacje InPostu ocierają się o ekwilibrystykę i myślę, że nie ułatwiają pracy kurierom. Chodzi mi o "upychanie" przynajmniej po jednej z takich szaf w w każdej większej dzielnicy na prostokącie o wymiarach 1,5x6 m. Wejście tylko od krótszego boku.

Zagranicą widziałem takie maszyny w kształcie U, L itd.
Awatar użytkownika
Kambalarz

Kambalarz Wto Gru 22, 2020 3:01 am

Która to już firma chce być konkurencją dla InPostu? Była Poczta Polska i chyba jakaś prywatna firma. Na razie to wygląda żenująco słabo.

I żeby nie było: jestem za konkurencją, bo to obniży ceny. Ale trzeba by postawić kilka tysięcy automatów, więc niestety marnie to widzę.
Awatar użytkownika
Kambalarz

Kambalarz Wto Gru 22, 2020 3:04 am

A co do lokalizacji: może być tak - jak w przypadku Lidla i Biedronki, że Paczkomaty będą stać obok siebie :)
Awatar użytkownika
Romuś

Romuś Wto Gru 22, 2020 4:18 pm

"Kambalarz" napisał(a): Która to już firma chce być konkurencją dla InPostu? Była Poczta Polska i chyba jakaś prywatna firma. Na razie to wygląda żenująco słabo.

No właśnie Poczta ma najlepsze warunki.
Ma placówki koło których można postawić automaty, ma bazę logistyczną.
Brakuje tylko kompetentnego zarządu.
Awatar użytkownika
Feliks nie Edmundowicz

Feliks nie Edmundowicz Wto Gru 22, 2020 8:56 pm

"Romuś" napisał(a):
"Kambalarz" napisał(a): Która to już firma chce być konkurencją dla InPostu? Była Poczta Polska i chyba jakaś prywatna firma. Na razie to wygląda żenująco słabo.

No właśnie Poczta ma najlepsze warunki.
Ma placówki koło których można postawić automaty, ma bazę logistyczną.
Brakuje tylko kompetentnego zarządu.
etui
Poczta to jest temat sam w sobie. Studium szczytów żenady i ignorancji
Kompetencja to jest dla nich określenie z innej planety.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości