WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Perry

Allegro i WP.pl wyprzedziły Onet, a Polska Press Grupę Gazeta.pl. Rossmann PL przed Instagramem (Gemius/PBI z czerwca)

Perry Pią Lip 12, 2019 10:56 am

Brawo RAS. Wy to jednak umiecie w internet.
Awatar użytkownika
kk i wszystko do dna

Re: Allegro i WP.pl wyprzedziły Onet, a Polska Press Grupę Gazeta.pl. Rossmann PL przed Instagramem (Gemius/PBI z czerwca)

kk i wszystko do dna Pią Lip 12, 2019 4:02 pm

onet leci pod wp, fakt znika za se, brawo! wszyscy zarządcy i naczki out
Awatar użytkownika
Propaganda

Re: Allegro i WP.pl wyprzedziły Onet, a Polska Press Grupę Gazeta.pl. Rossmann PL przed Instagramem (Gemius/PBI z czerwca)

Propaganda Pią Lip 12, 2019 5:27 pm

Nie działa? Ojojoj oj net
Awatar użytkownika
Koty

Koty Pią Lip 12, 2019 10:15 pm

Super Express w top20?! No no no ...
Awatar użytkownika
Ona

Ona Pią Lip 12, 2019 10:55 pm

Już dziesięć lat temu, gdy rozwijałam SR, mówiłam, że wejdzie do czołówki. Cieszę się, że założenia mojej strategii się wypełniły
Awatar użytkownika
Kubus

Kubus Sob Lip 13, 2019 10:37 pm

Szkoda Onetu i gazety
Awatar użytkownika
Koko

Koko Nie Lip 14, 2019 9:53 am

Pogrzebie i fakt drukowany i www. Fachura
Awatar użytkownika
omo

omo Nie Lip 14, 2019 11:07 pm

Gdyby onet nie miał poczty, byłaby masakra
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości