WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Były klient

Allegro z Pocztą Polską, UPS i Ruchem - zakupy będzie można odbierać także na stacjach Orlen oraz sklepach Żabka i Freshmarket

Były klient Wto Cze 05, 2018 8:36 am

Pod warunkiem, że oferowany towar naprawdę istnieje.
Awatar użytkownika
mmm

Re: Allegro z Pocztą Polską, UPS i Ruchem - zakupy będzie można odbierać także na stacjach Orlen oraz sklepach Żabka i Freshmarket

mmm Wto Cze 05, 2018 9:36 am

"Były klient" napisał(a): Pod warunkiem, że oferowany towar naprawdę istnieje.

Odrobiłeś lekcje?
Awatar użytkownika
ffff

Re: Allegro z Pocztą Polską, UPS i Ruchem - zakupy będzie można odbierać także na stacjach Orlen oraz sklepach Żabka i Freshmarket

ffff Wto Cze 05, 2018 4:05 pm

Dobrze, że rozstali się z Inpostem w przypadku poleconych, bo to była loteria czy i kiedy dotrze do ciebie list.
Awatar użytkownika
agnieszka szewczak

agnieszka szewczak Nie Cze 10, 2018 6:40 pm

na szybie osiedlowego Freshamarketu jest kartka z napisem: "placówka pocztowa"
Awatar użytkownika
plo9

plo9 Pią Sie 17, 2018 10:06 am

A czy taka opcja odbioru w punkcie kosztuje? Czy za 0 zł jak odbiór osobisty?
Awatar użytkownika
dert5

dert5 Pią Sie 17, 2018 3:01 pm

"plo9" napisał(a): A czy taka opcja odbioru w punkcie kosztuje? Czy za 0 zł jak odbiór osobisty?

Nie no nie ma nic za darmo jest płatny, ale nie tyle co kurier. Z 8-9 zł? Plus wygodniejsze o tyle, że odbiera się gdzie chce a nie jak przy osobistym we wskazany przez kogoś adres.
Awatar użytkownika
Dolls1

Dolls1 Pią Sie 24, 2018 11:54 am

Wspaniale, mąż nie dowie się o kolejnej parze butów :D
Awatar użytkownika
Drynk

Drynk Pią Sie 24, 2018 11:56 am

"dert5" napisał(a):
"plo9" napisał(a): A czy taka opcja odbioru w punkcie kosztuje? Czy za 0 zł jak odbiór osobisty?

Nie no nie ma nic za darmo jest płatny, ale nie tyle co kurier. Z 8-9 zł? Plus wygodniejsze o tyle, że odbiera się gdzie chce a nie jak przy osobistym we wskazany przez kogoś adres.

No dla mnie jest to mega wygodne, nie chce mi się czekać na kuriera i nie mam ochoty by każdy wiedział że coś zamówiłam.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości