[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Amazon podnosi stawki dla pracowników w Polsce. Na początek 22,50 zł za godzinę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
AsusROG

Amazon podnosi stawki dla pracowników w Polsce. Na początek 22,50 zł za godzinę

AsusROG Pią Cze 11, 2021 4:13 pm

Tyle to ja miałem 16 lat temu :V
Awatar użytkownika
Historyk sztuki

Re: Amazon podnosi stawki dla pracowników w Polsce. Na początek 22,50 zł za godzinę

Historyk sztuki Sob Cze 12, 2021 9:42 am

amazon był wybawieniem dla mieszkanców mojej okolicy, przez wiele lat pracodawcy proponowali tylko 10 zł , bo wiedzieli że hipermarkety oferowały tylko taka stawkę. Więc mogli odpowiedzieć że jak się nie podoba stawka to możesz iść do Tesco albo jedź do Warszawy A potem nagle pojawił się Amazon i pracownik może teraz odpowiedzieć że w magazynie dostanie 3800 brutto
Awatar użytkownika
Agnieszka

Re: Amazon podnosi stawki dla pracowników w Polsce. Na początek 22,50 zł za godzinę

Agnieszka Sob Cze 12, 2021 2:56 pm

5 euro brutto za godzinę niewolniczej pracy i wyliczony w sekundach czas na WC
Awatar użytkownika
!!!!!!!

!!!!!!! Nie Cze 13, 2021 1:34 pm

"Agnieszka " napisał(a): 5 euro brutto za godzinę niewolniczej pracy i wyliczony w sekundach czas na WC
CHCIAŁEŚ UNI TO MASZ .DO NIEMIEC JAK NIEWOLNIK ZBIERAĆ SZPARAGI !!!
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Nie Cze 13, 2021 4:21 pm

Ta stawka obejmuje polskich pracownikow,czy pracownikow za wschodniej granicy . . ?
Awatar użytkownika
wincyj-wykrzynikow

wincyj-wykrzynikow Wto Lip 06, 2021 10:17 am

"!!!!!!!" napisał(a):
"Agnieszka " napisał(a): 5 euro brutto za godzinę niewolniczej pracy i wyliczony w sekundach czas na WC
CHCIAŁEŚ UNI TO MASZ .DO NIEMIEC JAK NIEWOLNIK ZBIERAĆ SZPARAGI !!!

A skąd wiesz, że chciał do uni?
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lip 06, 2021 10:17 am

"Ciasny Wiesiek" napisał(a): Ta stawka obejmuje polskich pracownikow,czy pracownikow za wschodniej granicy . . ?

Pracownicy ze wschodu dostaja czesto wiecej.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości