WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Dno ludzkie

Amazon zbuduje w Cincinnati własne lotnisko. Inwestycja warta 1,5 mld dolarów

Dno ludzkie Czw Maj 16, 2019 11:15 am

A Polakom obetnie premię
Awatar użytkownika
a

Re: Amazon zbuduje w Cincinnati własne lotnisko. Inwestycja warta 1,5 mld dolarów

a Czw Maj 16, 2019 9:22 pm

"Dno ludzkie" napisał(a): A Polakom obetnie premię

jak głupi to niech dają się tam rypać. Akurat jest tyle wakatów, że obozy amazona powinny świecić pustkami.
Awatar użytkownika
Stanisława z Amazon

Re: Amazon zbuduje w Cincinnati własne lotnisko. Inwestycja warta 1,5 mld dolarów

Stanisława z Amazon Pią Maj 17, 2019 4:29 pm

"a" napisał(a):

jak głupi to niech dają się tam rypać. Akurat jest tyle wakatów, że obozy amazona powinny świecić pustkami.

Cześć, jestem pracownikiem Amazon z 3 letnim stażem. Chętnych do naszej pracy w Amazon nie brakuje. Ja również zatrudniłam się tutaj, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych informacji na temat Amazon. Praca jest ciekawa każdy może znależć tu coś dla siebie. Ja jak wielu innych pracowników, znalazłam tu swoje miejsce i nie żałuję. Stasia z Amazon
Awatar użytkownika
Dział marketingu Amazon

Dział marketingu Amazon Pon Maj 20, 2019 1:26 pm

"Stanisława z Amazon" napisał(a):
"a" napisał(a):

Cześć, jestem pracownikiem Amazon z 3 letnim stażem. Chętnych do naszej pracy w Amazon nie brakuje. Ja również zatrudniłam się tutaj, ponieważ słyszałam wiele pochlebnych informacji na temat Amazon. Praca jest ciekawa każdy może znależć tu coś dla siebie. Ja jak wielu innych pracowników, znalazłam tu swoje miejsce i nie żałuję. Stasia z Amazon

Ale mają słaby WOM - buahahhaha. HALO dział marketingu - przepalacie hajsy, po co amplifyerzy mają tu pisać skoro i tak tu nie ma chętnych na pracę u was, w sensie na kolorowanie komuś swiata jak u was jest cudownie. - ŻAL
Awatar użytkownika
Stanisława

Stanisława Pią Maj 24, 2019 3:32 pm

Jestem pracownikiem centrum logistycznego Amazon. Pracuję tutaj, dzielę się swoim doświadczeniami i niczego nie koloruję. Mi ta praca odpowiada, czuję się spełniona i doceniana. Chętnych do pracy tu niec brakuje : W czasie rekrutacji też nikt niczego nie koloruje, wręcz przeciwnie, od początku są przedstawiane jasne warunki. Stasia z Amazon
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości