WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ass

Analitycy o przejęciu Eurozetu za 326,75 mln zł: Agora zapłaciła za premię w postaci synergii

Ass Pią Lut 22, 2019 9:15 am

Nie słucham tej sieczki więc co mnie obchodzi kto przepłacił za to badziewne radyjko.
Awatar użytkownika
ron

Re: Analitycy o przejęciu Eurozetu za 326,75 mln zł: Agora zapłaciła za premię w postaci synergii

ron Pią Lut 22, 2019 9:15 am

Przecież to są jaja. Główne media w Polsce są w rękach zagranicznych lub lewicowo- liberalnych polskich konglomeratów medialnych.A teraz pseudofachowcy będą tłumaczyć to synergią . Jaka synergia to jest monopol medialny starego układu. Nowy gracz zyskujący na rynku nie ma szans wygrać z nimi. Od razu odezwą się medialni pseudoobrońcy demokraci,którzy nie znoszą innego niż lewicowy punkt widzenia.Agora zrobi z tego już i tak liberalnego radia TOK FM bis. Czasem słuchałem Zetki od teraz nie zamierzam jej słuchać wcale.
Awatar użytkownika
a

Re: Analitycy o przejęciu Eurozetu za 326,75 mln zł: Agora zapłaciła za premię w postaci synergii

a Pią Lut 22, 2019 9:55 am

"ron" napisał(a): Przecież to są jaja. Główne media w Polsce są w rękach zagranicznych lub lewicowo- liberalnych polskich konglomeratów medialnych.A teraz pseudofachowcy będą tłumaczyć to synergią . Jaka synergia to jest monopol medialny starego układu. Nowy gracz zyskujący na rynku nie ma szans wygrać z nimi. Od razu odezwą się medialni pseudoobrońcy demokraci,którzy nie znoszą innego niż lewicowy punkt widzenia.Agora zrobi z tego już i tak liberalnego radia TOK FM bis. Czasem słuchałem Zetki od teraz nie zamierzam jej słuchać wcale.

synergia będzie taka, jak ta pomiędzy stacjami radiowymi, które agora posiada aktualnie. Nie ma czego słuchać. W zetce nic się zmieni i nadal będzie tracić słuchaczy, a więc nie pozostaje nic tylko się cieszyć, że agora umoczyła taka kasę.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pią Lut 22, 2019 9:58 am

najlepszy interes zrobili czesi. Odkupili u siebie to co chcieli z przyległościami i sprzedali przyległości za taką kasę, że nie tylko zwróciła się im wydana kasa, ale jeszcze na tym zarobili.
Awatar użytkownika
Sadeusz Tołtys

Sadeusz Tołtys Pią Lut 22, 2019 11:01 am

Ja wiem, że wszyscy Wy z prawicy płaczecie, że to nie Fratria. Tylko teraz tak na serio zobaczcie co się dzieje w TV Republika. Ci ludzie nie mają pojęcia o mediach. Mieli politycznie załatwiony kredyt, którego nigdy by nie spłacili. Taka jest prawda... I bardzo Was to boli.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Lut 22, 2019 11:07 am

W 2000 roku KRRiT odebrała RMF koncesję na nadawanie programów lokalnych tłumacząc to tym iż będą dominowali na rynku medialnym i będą zagrożeniem dla małych stacji. Jaką sytuację mamy teraz? Złote przeboje, Eska działają na takiej zasadzie jak kiedyś RMF i jest ok. Do tego teraz Agora może kupić 60% stacji radiowych w Polsce z tym że posiada już dwie ogólnopolskie sieci. To będzie monopol! Chore państwo!
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Lut 22, 2019 11:46 am

"Rafał" napisał(a): W 2000 roku KRRiT odebrała RMF koncesję na nadawanie programów lokalnych tłumacząc to tym iż będą dominowali na rynku medialnym i będą zagrożeniem dla małych stacji. Jaką sytuację mamy teraz? Złote przeboje, Eska działają na takiej zasadzie jak kiedyś RMF i jest ok. Do tego teraz Agora może kupić 60% stacji radiowych w Polsce z tym że posiada już dwie ogólnopolskie sieci. To będzie monopol! Chore państwo!

jakie Agora już teraz posiada ogólnopolskie stacje? nie kojarzę a może to Ty myślisz, że wiesz więcej niż rzeczywiście wiesz hahaha
Awatar użytkownika
Maria Awaria

Maria Awaria Pią Lut 22, 2019 11:48 am

Jeśli Zetka ma się odbudować to tylko w Agorze lub w ZPR. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
o

o Pią Lut 22, 2019 1:05 pm

szybciej utona jak im sie wydaje
Awatar użytkownika
dob

dob Pią Lut 22, 2019 2:20 pm

"Ass" napisał(a): Nie słucham tej sieczki więc co mnie obchodzi kto przepłacił za to badziewne radyjko.

a skąd pomysł, że kogokolwiek obchodzi to, czego nie słuchasz?
Awatar użytkownika
dob

dob Pią Lut 22, 2019 2:23 pm

"Rafał" napisał(a): W 2000 roku KRRiT odebrała RMF koncesję na nadawanie programów lokalnych tłumacząc to tym iż będą dominowali na rynku medialnym i będą zagrożeniem dla małych stacji. Jaką sytuację mamy teraz? Złote przeboje, Eska działają na takiej zasadzie jak kiedyś RMF i jest ok. Do tego teraz Agora może kupić 60% stacji radiowych w Polsce z tym że posiada już dwie ogólnopolskie sieci. To będzie monopol! Chore państwo!

albo ogólnopolskie, albo sieci
ZP i Eska nie działają tak samo, bo nie mają koncesji (nadajników) o mocy ogólnopolskiej. RMF wtedy rozszczepiał, i o to chodziło.

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, ale ważne, że szczekasz, prawda?
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Lut 22, 2019 3:04 pm

"abc" napisał(a):

jakie Agora już teraz posiada ogólnopolskie stacje? nie kojarzę a może to Ty myślisz, że wiesz więcej niż rzeczywiście wiesz hahaha

Napisałem SIECI a nie stacje radiowe. Chodziło mi o Złote Przeboje i Tok Fm, znasz???
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Lut 22, 2019 3:11 pm

"dob" napisał(a):

albo ogólnopolskie, albo sieci
ZP i Eska nie działają tak samo, bo nie mają koncesji (nadajników) o mocy ogólnopolskiej. RMF wtedy rozszczepiał, i o to chodziło.

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, ale ważne, że szczekasz, prawda?

Super, wszystko wiedzący! Dla sprostowania to pisałem a nie szczekałem.
Jaka różnica, jak i tak RMF-u czy Eski, Złotych Przebojów można słuchać w całym kraju, zapis w koncesji?
Gdzie Twoja poprawność polityczna, skończ z mową nienawiści, bo to podobno mocna strona prawicy :)
Awatar użytkownika
yak

yak Pią Lut 22, 2019 3:44 pm

agora potrafi tylko umoczyc radio, nigdy Wam nie wybacze zniszczenia radia roxy. Te popłuczyny w postaci rock radia mam nadzieje,ze zostaną zamkniete i antyradio przejmie nadawanie.
Awatar użytkownika
pikuś

pikuś Sob Lut 23, 2019 12:52 am

Wszystko było by dobrze gdyby nie fakt że krrit jest obecnie w rękach rządzących ,a co za tym idzie ,wszelkie ewentualne zmiany koncesyjne ,o które będzie w przyszłości wnioskować Agora będą odrzucane w całości .
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości