[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Andrzej Duda: TVP od dawna łupem politycznym, Tusk zniszczył abonament rtv

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
LG

Andrzej Duda: TVP od dawna łupem politycznym, Tusk zniszczył abonament rtv

LG Pią Lip 10, 2020 12:04 pm

No tu Duda akurat ma rację, ale mógł przecież zrobić "dobrą zmianę", prawda? Ale nie chciał, więc sorry misiu, ale mojego głosu już nie dostaniesz
Awatar użytkownika
Anka

Re: Andrzej Duda: TVP od dawna łupem politycznym, Tusk zniszczył abonament rtv

Anka Pią Lip 10, 2020 2:59 pm

Moje dzieci płaczą, gdy widzą Dudę w telewizji. Nie mogą zrozumieć jak mógł ułaskawić, kogoś kto krzywdził swoją córkę. Ja też tego nie mogę zrozumieć...
Awatar użytkownika
Ankaa

Ankaa Pią Lip 10, 2020 8:30 pm

Anko... Hahahahaha, pozdrawiam twoje dzieci
hahahabab
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pią Lip 10, 2020 9:50 pm

I bardzo dobrze,że telewizja publiczna jest finansowana ze środków publicznych.Czyli z podatków nas wszystkich.Po co więc cały ten lament w sprawie abonamentu.
Awatar użytkownika
Katolik

Katolik Śro Lip 15, 2020 11:36 am

Taaa....czyli jak moi sasiedzi kradna, to ja tez moge????
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości