[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Derszeszowska, Kasia Moś i Kacper Kuszewski wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 8”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
~greg

Anna Derszeszowska, Kasia Moś i Kacper Kuszewski wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 8”

~greg Śro Lip 12, 2017 7:35 am

Zajebisty skład! Nie wiem czy nie najlepszy... Oglądam na bank! 😃
Awatar użytkownika
kopos

Re: Anna Derszeszowska, Kasia Moś i Kacper Kuszewski wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 8”

kopos Śro Lip 12, 2017 10:05 am

A kto to kur... jest Marcel Sabat?
Awatar użytkownika
helena

Re: Anna Derszeszowska, Kasia Moś i Kacper Kuszewski wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 8”

helena Śro Lip 12, 2017 10:55 am

Szykuje się dobra edycja!
Awatar użytkownika
Lara

Lara Śro Lip 12, 2017 10:56 am

Pół na pół. Na pewno Kuszewski, Dereszowska, Moś, Kowalska to strzały w 10!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Lip 12, 2017 11:32 am

"kopos" napisał(a): A kto to kur... jest Marcel Sabat?

Aktor co występował w "M jak miłość" i tym podobnym
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Pon Lip 17, 2017 6:04 pm

Całkiem mocne grono bohaterów kolejnej edycji się szykuje. Ja na przykład bardzo lubię Annę Dereszowską. Zwłaszcza że ma świetny głos, więc tym bardziej pasuje mi ona do formuły programu Polsatu.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pią Lip 21, 2017 12:50 pm

Bardzo fajna ekipka, też to potwierdzam. Kilka ciekawych osobowości jest, więc widać, że to powinna być kolejna udana edycja tego dość wyjątkowego show Polsatu. Ja sie przynajmniej szykuję na dobrą zabawę.
Awatar użytkownika
Jontek

Jontek Pon Lip 24, 2017 5:53 pm

Polsat zebrał kolejną grupę znanych osób do swojego show i myślę, że jest to dobór przemyślany. Program ogląda się bardzo dobrze. Jedyne co mi przeszkadza to późna emisja.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości