WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jerz_Jeży

Anna Gacek i Paulina Mikuła prowadzącymi „Bake Off - Ale ciacho!” w TVP2

jerz_Jeży Czw Sie 11, 2016 12:30 am

Prawdopodobnie to będzie poniedziałek po "M jak mydło" - kole 21:50...
Awatar użytkownika
fajnosłuchacz PR3

Re: Anna Gacek i Paulina Mikuła prowadzącymi „Bake Off - Ale ciacho!” w TVP2

fajnosłuchacz PR3 Czw Sie 11, 2016 8:34 am

Jestem nałogowym fajnosłuchaczem radiowej Trójeczki, kocham to radio ponad życie i słucham codziennie od rana do nocy, ale niestety kiedy na antenie pojawia się Anna Gacek, z wielkim żalem muszę wyłączać ukochane radyjko i przełączać się na płyty :( Nie da się tej pani słuchać. Marna osobowość, mało sensownego ma do powiedzenia, do tego wady wymowy, które bardzo kłują w uszy :( Nie wiem, po co Wojciech Mann (taki autorytet!!!) zgodził się prowadzić razem z nią audycje we wtorki po południu, dla mnie to jakieś nieporozumienie :(

Niech ta Anna Gacek prowadzi jakieś programy kulinarne w telewizji i niech zostawi w spokoju moją kochaną Trójeczkę!!!!!
Awatar użytkownika
fanAniGacek

fanAniGacek Czw Sie 11, 2016 9:14 am

Masz swoje zdanie - i dobrze. Ja uważam, że pani Ania prowadzi świetne audycje. Co tydzień w niedzielę o 2:00 słuchałem "Atelier". Wbrew pozorom ma dużo do powiedzenia i promuje świetną nową muzykę, a nie starocie w stylu red. Manna. Bardzo mnie cieszy jej nowa audycja "Aksamit". Trójka powinna stawiać właśnie na nowych, zdolnych, a nie tylko Mann, Niedźwiecki, Kaczkowski, Metz itd. Oni są legendami anteny, to fakt, ale trzeba też sobie wykreować następców, pani Gacek pasuje idealnie do profilu Trójki. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowym show kulinarnym.
Awatar użytkownika
Macie

Macie Czw Sie 11, 2016 9:46 am

Litościii
Awatar użytkownika
Czesław

Czesław Czw Sie 11, 2016 9:57 am

daję lajka :D
Awatar użytkownika
Czesław

Czesław Czw Sie 11, 2016 9:57 am

daję lajka :D
Awatar użytkownika
Rex

Rex Czw Sie 11, 2016 11:15 am

Ładna buzia więc wada wymowy trochę mniej szkodzi.
Awatar użytkownika
fajnosłuchacz PR3

fajnosłuchacz PR3 Czw Sie 11, 2016 11:45 am

"fanAniGacek" napisał(a): Trójka powinna stawiać właśnie na nowych, zdolnych, a nie tylko Mann, Niedźwiecki, Kaczkowski, Metz itd. Oni są legendami anteny, to fakt, ale trzeba też sobie wykreować następców, pani Gacek pasuje idealnie do profilu Trójki. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowym show kulinarnym.

Nowe nabytki w Trójce jak najbardziej są potrzebne i na szczęście tacy się pojawiają co jakiś czas, ale Anna Gacek NIGDY W ŻYCIU! Nigdy nie zaakceptuję w mojej ukochanej Trójeczce osób z tak koszmarną wadą wymowy, która kłuje w uszy i drażni do tego stopnia, że muszę na dwie godziny wyłączać moje ukochane radio!!!!!!!!!!!!!

Nowi zdolni tak!
Anna Gacek NIE! Ciekawe, czy w ogóle ma kartę mikrofonową, idę o zakład że nie! :(

Czekam na jakiegoś dyrektora, który podziękuje tej pani i sprowadzi do Trójki kogoś nowego i NAPRAWDĘ ZDOLNEGO! Tyle...
Awatar użytkownika
arek n.

arek n. Czw Sie 11, 2016 12:00 pm

"fajnosłuchacz PR3" napisał(a): Jestem nałogowym fajnosłuchaczem radiowej Trójeczki, kocham to radio ponad życie i słucham codziennie od rana do nocy, ale niestety kiedy na antenie pojawia się Anna Gacek, z wielkim żalem muszę wyłączać ukochane radyjko i przełączać się na płyty Nie da się tej pani słuchać. Marna osobowość, mało sensownego ma do powiedzenia, do tego wady wymowy, które bardzo kłują w uszy Nie wiem, po co Wojciech Mann (taki autorytet!!!) zgodził się prowadzić razem z nią audycje we wtorki po południu, dla mnie to jakieś nieporozumienie

Niech ta Anna Gacek prowadzi jakieś programy kulinarne w telewizji i niech zostawi w spokoju moją kochaną Trójeczkę!!!!!

zgadzam sie w 100%. Plus ta pani nie protestowała przeciwko zmianom w trójce, nie podpisała listu zespołu, kocha nową władzę co własnie potwierdziła. A z Wojciechem Mannem nie przesadzajmy, od dawna już żaden niezłomny co widać po wspieraniu tej pani tak "na wszelki wypadek"
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Czw Sie 11, 2016 12:05 pm

Tylko nie Gackowa... Jej się słuchać nie da i te jej szczytowania przy marnych zespolikach :/
Awatar użytkownika
Gacek???

Gacek??? Czw Sie 11, 2016 12:09 pm

Litości! Z taką wadą wymowy to ja nie wiem, komu ona musi dawać, że pracuje w radio, a teraz jeszcze tvn! Jej naprawdę cieżko się słucha dłużej niż 2 minuty!
Awatar użytkownika
Blanka

Blanka Czw Sie 11, 2016 12:26 pm

Zaplaszam państwa do ploglamu dlugiego na plemielowy ploglam kulinalny. Dzięki, postoję.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Sie 11, 2016 2:06 pm

"Blanka" napisał(a): Zaplaszam państwa do ploglamu dlugiego na plemielowy ploglam kulinalny. Dzięki, postoję.

Nie nie, to idzie tak: Zapdaszam państwa do pdogdamu ddugiego na pdemiedowy pdogdam kulinadny :-)

I fakt, choć lubię muzykę, którą prezentuje, ma nawet ciekawe wywiady, to przez wadę wymowy jest kompletnie niestrawna. Odrzuca od radia.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Sie 11, 2016 2:09 pm

Dziecinna egzaltacja, podobnie jak u P.stelmacha i nieznosna wada wymowy eliminuja te osobe z pracy w radiu. Co ona ona tam robi jesli wszyscy wylaczaja radio gdy gacek zaczyna mowic? pomylka
Awatar użytkownika
misyer

misyer Czw Sie 11, 2016 2:30 pm

To jest tak - sa trzy kategorie dziennikarzy : TV, radio, prasa (internetu nie licze). Z taka wada wymowy radio odpada, TV rowniez ze wzgledu na wady wymowy i absolutnie mimike nie do zaakceptowania. Wiec zostaje prasa :)

Problem w tym , ze ona jest mega slaba merytorycznie. Zero osobowosci do prowadzenia czegokolwiek.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości