WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
joker

Anna Kalczyńska: W naszym kraju pogardliwie mówi się o telewizji śniadaniowej

joker Czw Wrz 17, 2015 9:56 am

"Dotknąć ważnych rzeczy" - pierwsze słowo w tym zdaniu wydaje mi się najważniejsze.
Awatar użytkownika
merso

Re: Anna Kalczyńska: W naszym kraju pogardliwie mówi się o telewizji śniadaniowej

merso Czw Wrz 17, 2015 5:20 pm

Smażenie jajecznicy, wyznania przechodzonej modelki, wycie fałszującej szafiarki, zwierzenia celebrytki znanej z tego, że jest znana, prezentacja mamuś, które starym bykom żon mają szukać, itd. itp.

No, nie szacun. Zero pogardy dla tego szamba.
Awatar użytkownika
Podest

Re: Anna Kalczyńska: W naszym kraju pogardliwie mówi się o telewizji śniadaniowej

Podest Czw Wrz 17, 2015 8:39 pm

Pogardliwie, tylko o słabych prowadzących w śniadaniowej telewizji. Odezwała się :-). !
Awatar użytkownika
nika

nika Czw Wrz 17, 2015 11:22 pm

jak są fajni prowadzący, to się mówi dobrze. ciekawą osobą była pani Pieńkowska - nie grała drugich skrzypiec ale była równą partnerką do rozmowy dla zaproszonych gości i zawsze miała coś interesującego do powiedzenia :)
Awatar użytkownika
DW

DW Pią Wrz 18, 2015 12:17 am

A Ona serio się dziwi, czy tylko się zgrywa?
Awatar użytkownika
Ela

Ela Pią Wrz 18, 2015 7:00 am

Pani Anno,Pani ma tak ogromny potencjał,jest Pani tak uzdolniona,że zwyczajnie...telewizja śniadaniowa nie jest dla Pani!Do prowadzenia "powaznych" programów jest Pani stworzona.Tak Panią widziałam i teraz zwyczajnie trudno mi zaakceptować Pani udział w programie lajfstajlowym.Sedecznie Panią pozdrawiam i życzę mocy!!!
Awatar użytkownika
juhas

juhas Pią Wrz 18, 2015 8:14 am

kogo wy interesujecie? pomału tylko bezrobotnych lemingów
Awatar użytkownika
teresa

teresa Pią Wrz 18, 2015 10:01 am

z poczuciem humoru, a jak trzeba to poważnie - tak właśnie powinien być prowadzony program śniadaniowy, ja osobiście lubię oglądać i bardzo lubiłam jak DD TVN prowadziła pani Pieńkowska. Moim zdaniem ma to "coś", że chce się ją oglądać i słuchać. świetna dziennikarka po prostu.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości