WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
OOL

Anna Piekutowska stałą prowadzącą „Poranka Radia TOK FM”

OOL Czw Sty 13, 2022 8:37 pm

Jezus Maria to jest ta pani od audycji o serialach?!
Awatar użytkownika
mizeria

Re: Anna Piekutowska stałą prowadzącą „Poranka Radia TOK FM”

mizeria Czw Sty 13, 2022 8:46 pm

"OOL" napisał(a): Jezus Maria to jest ta pani od audycji o serialach?!

Raczyła nas chyba też swoimi wrażeniami w tym programie gdzie nołnejmy tokfmowskie – czyli ci co tam 20 lat wydawali Żakowskiego, Passenta, Kraśkę itp. opowiadali lub opowiadają jak im się czytało :) Jako, że mam wysoko radio, a pilot zwykle gdzieś się ukrywa, więc każda zmiana stacji jest dla mnie uciążliwa, to trochę mnie to denerwowało, bo tobyły rozmowy na poziomie współpasażerów w pociągu relacji Bydgoscz–Warszawa, ale już od kilku lat wtrącam się im co jakiś czas by potoczyć bekę. Zdziwnia, zaskoczenia, oburzenia na poziomie własnie tych z pociągu. Trochę gorsze licea, potem jakieś ISNSy / szkoły prywatne.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Sty 14, 2022 12:46 am

Jeszcze są m.in. "U TOKtora", "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka", "Lista przebojów TOK FM", "Godzina filozofów", "Wierzę w zwierzę", "A teraz na poważnie" i "Kwadrans filozofa" oraz "Połączenie". Do tego "Wywiad polityczny".
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Sty 14, 2022 2:30 am

"mizeria" napisał(a):
"OOL" napisał(a): Jezus Maria to jest ta pani od audycji o serialach?!

Raczyła nas chyba też swoimi wrażeniami w tym programie gdzie nołnejmy tokfmowskie – czyli ci co tam 20 lat wydawali Żakowskiego, Passenta, Kraśkę itp. opowiadali lub opowiadają jak im się czytało Jako, że mam wysoko radio, a pilot zwykle gdzieś się ukrywa, więc każda zmiana stacji jest dla mnie uciążliwa, to trochę mnie to denerwowało, bo tobyły rozmowy na poziomie współpasażerów w pociągu relacji Bydgoscz–Warszawa, ale już od kilku lat wtrącam się im co jakiś czas by potoczyć bekę. Zdziwnia, zaskoczenia, oburzenia na poziomie własnie tych z pociągu. Trochę gorsze licea, potem jakieś ISNSy / szkoły prywatne.

No to już nie te czasy gdy rozmawiał Osiatyński :( stare TOK już nie wróci, tam się zmienia kadra tylko jak ktoś umrze
Awatar użytkownika
brawo!

Re: Anna Piekutowska prowadzącą niedzielnego „Poranka Radia TOK FM”

brawo! Pią Sty 14, 2022 5:16 pm

"Gość X" napisał(a): Jeszcze są m.in. "U TOKtora", "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka", "Lista przebojów TOK FM", "Godzina filozofów", "Wierzę w zwierzę", "A teraz na poważnie" i "Kwadrans filozofa" oraz "Połączenie". Do tego "Wywiad polityczny".

Wow! A wszystko na śmieciówce od 214980431234 lat.
Awatar użytkownika
88,2

88,2 Sob Sty 15, 2022 3:17 am

Dawać Tok FM na DAB, bo w mojej lokalizacji na FM kiepski odbiór, a czasem szum zakłóceń od radyja łojca z Torunia na 88,3.
Awatar użytkownika
Pyta

Pyta Pon Sty 17, 2022 9:14 pm

Kto wie, gdzie jest Off Czarek? Nie ma ostatnio tej audycji, a była jedną z najlepszych.
Awatar użytkownika
To ja nikt inny

To ja nikt inny Pią Lut 04, 2022 9:07 pm

"Pyta" napisał(a): Kto wie, gdzie jest Off Czarek? Nie ma ostatnio tej audycji, a była jedną z najlepszych.

Off Czarek wrócił, ale gdzie zostali Goście Passenta? Najlepsza audycja w TOK FM, może poza prawdą, która nas zaboli. Gdzie został Daniel Passent?
Awatar użytkownika
asa

asa Nie Lut 06, 2022 4:28 am

ale czop. Nic dziwnego, że w weekendy nie ma co zrobić z sobą.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości