[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Popek: nie jestem twarzą Jacka Kurskiego w TVP, inni występują częściej (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Anna Popek: nie jestem twarzą Jacka Kurskiego w TVP, inni występują częściej (wideo)

Marcin Śro Cze 28, 2017 1:26 pm

Tylko winny się tłumaczy, więc...
Awatar użytkownika
zed

Re: Anna Popek: nie jestem twarzą Jacka Kurskiego w TVP, inni występują częściej (wideo)

zed Śro Cze 28, 2017 1:55 pm

Twarzą może rzeczywiście nie jesteś...
Awatar użytkownika
Olo

Re: Anna Popek: nie jestem twarzą Jacka Kurskiego w TVP, inni występują częściej (wideo)

Olo Śro Cze 28, 2017 2:09 pm

Tak, tak realizujesz się w innych projektach. Gówn....prawda.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Cze 28, 2017 4:48 pm

Zaraz...zaraz. A kto to wystąpił razem z kÓrskim po przejęciu tv przez narodowych socjalistów? Przecież to ta kobieta stała między babiarzem a pułkownik Holecką!! Przechodziła tam z tragarzami czy tylko zmywała podłogę i załapała się w kadr?
Nie-twarzo pisowskiej tv, naprawdę sądzisz, że ludzi są aż tak głupi jak elektorat obecnej władzy?
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Cze 28, 2017 6:08 pm

Ładna buzia, ale inteligencja i przyzwoitość odwrotnie proporcjonalna do urody. Jeszcze się będzie pani wstydzić...
Awatar użytkownika
Jola

Jola Śro Cze 28, 2017 8:53 pm

Anka czyja Ty już twarzą nie byłaś? czyja już nie jesteś? Oszczędź ludziom...tramwaju:)
Awatar użytkownika
no bo

no bo Czw Cze 29, 2017 3:00 am

Bycie twarzą albo podkładką byłego prezesa JB dla trwania rozwalanej tv to była sama rozkosz. A tych co ośmielają się być w tej wiadomo, trza napiętnować, opluć zaszufladkować, niech się określą i tłumaczą później.
Jeszcze żyjemy jeszcze kręci się świat.
Awatar użytkownika
!

! Czw Cze 29, 2017 8:57 am

"no bo" napisał(a): Bycie twarzą albo podkładką byłego prezesa JB dla trwania rozwalanej tv to była sama rozkosz. A tych co ośmielają się być w tej wiadomo, trza napiętnować, opluć zaszufladkować, niech się określą i tłumaczą później.
Jeszcze żyjemy jeszcze kręci się świat.

Nikogo nie ma potrzeby piętnować ani szufladkować, bo "koń jaki jest, każdy widzi". A potem pozostanie trylko wstyd...
Awatar użytkownika
Nixson

Nixson Czw Cze 29, 2017 9:44 am

Pani Ania jest od wielu lat "na wizji", ale tak naprawdę nigdy nie miała swojego wielkiego programu. Trochę musi "latać dziury". A jest profesjonalna, ładna i w zasadzie ma wszystko, może trochę za mało szczęścia ...
Awatar użytkownika
grace

grace Czw Cze 29, 2017 9:48 am

Oj, bidula. "Inni mają więcej". Czyżby odwet zazdrosnej Prezesowej?
Awatar użytkownika
Dustman

Dustman Czw Cze 29, 2017 11:42 am

Komentarze tutaj są na poziomie tak wysokim, że aż postanowiłem się przewietrzyć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości