[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wrt

Re: Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

Wrt Śro Kwi 21, 2021 8:50 pm

No i to nu było na tyle łobajtkowego ględzenia o nie upolitycznianiu mediów przejętych przez Orlen, tyle gadania było, że to nie jest decyzja polityczna. I potem Kania i reszta fanaticos.
Awatar użytkownika
AS

Re: Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

AS Śro Kwi 21, 2021 8:53 pm

Prawicowy walec ruszył. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, po co Orlen przejmuje dzienniki regionalne i tygodniki lokalne?
Awatar użytkownika
Okno z widokiem na Nowogrodzką

Okno z widokiem na Nowogrodzką Śro Kwi 21, 2021 11:26 pm

"Specjaliści" napisał(a): Fachowcy z telewizji, którą ogląda kilkadziesiąt osób dziennie, zostali rzuceni przez partię na kolejny odcinek walki ideologicznej . Słuszną linię ma nasza władza...

Kto pamięta "60 minut na godzinę" kolega kierownik: "Kto ma telewizję ten ma waaadzę".
W tamtych czasach taki Wolski śmiał się z mediów partyjnych a obecnie stary pierd..el na garnuszku waaadzy i inni jemu podobni, mierni, bierni ale wierni temu kto da kasę. Kasa, Misiu, kasa. A ta pani kolejna specjalistka z medium kanapowego, o której dorobku nikt nie słyszał.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Kwi 22, 2021 12:50 am

"Ygli22" napisał(a): A mnie ten "bis" i "press" kojarzy się tyko z pisuarem albo z sedesem. Czy jestem nienormalny ..?
Nigdy nie sądziłem, że zobaczę kogoś o nazwisku (słowiańskim ???) Zapert i o takiej "dziwnej" urodzie, pod hasłem Republika...
Chyba epidemia się kończy i wszelkie inne zarazy wyłażą na ten świat...
Pozdrawiam.
Ygli22

Zawartość pisuaru albo sedesu się odezwała.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Kwi 22, 2021 9:25 am

Nie jest źle, ale żeby był symetryzm to Dorota Kania powinna kierować którymś z medium należącym do RASP (najlepiej Onetem) - mam nadzieję, że kiedyś to się stanie :)
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Kwi 22, 2021 12:04 pm

"Adam" napisał(a): Nie jest źle, ale żeby był symetryzm to Dorota Kania powinna kierować którymś z medium należącym do RASP (najlepiej Onetem) - mam nadzieję, że kiedyś to się stanie

Jak to mówią: Nadziej matką głupich.
Awatar użytkownika
fanDOROTKI

fanDOROTKI Nie Kwi 25, 2021 8:25 am

"tańcowała dokolusia" - "to już jest koniec" Czytelnicy. Więcej nie będzie. Dorotka gwarantuje. Szykujcie się.
Awatar użytkownika
fanDOROTKI

fanDOROTKI Nie Kwi 25, 2021 8:25 am

"tańcowała dokolusia" - "to już jest koniec" Czytelnicy. Więcej nie będzie. Dorotka gwarantuje. Szykujcie się.
Awatar użytkownika
hm

hm Nie Kwi 25, 2021 1:17 pm

Teraz na WP i Onet siedzą panowie z dawnej zbłazowanej władzy można powiedzieć, Majka od Tomasz Lisa zarządza główną Onet, na WP chyba Sikora. Do 2014 roku nawet zaglądałem na natemat, ale jak wyczułem, że zaczynają być stronniczy na Bronka przestałem ich czytać, wyszło szydło z worka i teraz niszczą dwa największe portale. I nagłówki, PiS wszystko zniszczył - a i sami się niczszczycie poziomem głupoty artykułów. Czytać się tego nie da. Kto zrobi nowy portal? Czekam!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości