[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gracz

Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

Gracz Śro Kwi 21, 2021 5:48 am

Nie mogę doczekać się zmian w Dzienniku Zachodnim. Twaróg zrobił z tej gazety biuletyn RAŚ i partyjny komunikator PO. Nie wiem dlaczego Obajtek i Kania nie zaczynają od niego.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

YKK Śro Kwi 21, 2021 6:28 am

Wszelkie złogi z niszowych telewizyjek i gazetek łączcie się!
Awatar użytkownika
Ja

Re: Anna Zapert: z TV Republika na szefową ds. redakcji w Polska Press, Wojciech Pokora naczelnym „Kuriera Lubelskiego"

Ja Śro Kwi 21, 2021 7:28 am

I już zaczynają się zmiany i redakcja pisać będzie o tym co trzeba. Niepokorni wylecą. Smutne to 😔
Awatar użytkownika
buuu

buuu Śro Kwi 21, 2021 7:46 am

no to po gazecie
Awatar użytkownika
Edi

Edi Śro Kwi 21, 2021 7:46 am

"koordynacja wspólnych działań redakcyjnych w ramach Grupy" czyli pilnowanie jednolitego przekazu zgodnego z linią Partii...
Awatar użytkownika
dramat

dramat Śro Kwi 21, 2021 8:01 am

PiS nie potrafi zrobić nic na poziomie. NIC!
Awatar użytkownika
Taaaa

Taaaa Śro Kwi 21, 2021 8:02 am

Przecież każdy logicznie myślący człowiek z branży wiedział, że tak to będzie wyglądało. Kolejny krok to sprzedaż wydawnictwa któremuś ze srebrnych towarzyszy. Oczywiście za grosze.
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Kwi 21, 2021 8:02 am

Zaczyna się "Rodzina na swoim". I po to pisiakom polskie media, aby mogły się dorabiać za państwowe a w nagrodę siać propagandę sukcesu.
Awatar użytkownika
Tokio

Tokio Śro Kwi 21, 2021 8:03 am

AZ to baaardzo prawa choć nie za bardzo bystra kobieta. Powiem krótko - spiep...cie jeśli możecie.
Awatar użytkownika
ciekawe

ciekawe Śro Kwi 21, 2021 8:07 am

Ciekawe, Obajtek dalej nie wykonuje postanowień sądu dot. konkurencji? Kiedy on za to odpowie?
Awatar użytkownika
Gambler

Gambler Śro Kwi 21, 2021 8:12 am

"Gracz" napisał(a): Nie mogę doczekać się zmian w Dzienniku Zachodnim. Twaróg zrobił z tej gazety biuletyn RAŚ i partyjny komunikator PO. Nie wiem dlaczego Obajtek i Kania nie zaczynają od niego.
Szymbor, to ty?
Awatar użytkownika
Specjaliści

Specjaliści Śro Kwi 21, 2021 8:13 am

Fachowcy z telewizji, którą ogląda kilkadziesiąt osób dziennie, zostali rzuceni przez partię na kolejny odcinek walki ideologicznej . Słuszną linię ma nasza władza...
Awatar użytkownika
Wit

Wit Śro Kwi 21, 2021 8:18 am

"Gracz" napisał(a): Nie mogę doczekać się zmian w Dzienniku Zachodnim. Twaróg zrobił z tej gazety biuletyn RAŚ i partyjny komunikator PO. Nie wiem dlaczego Obajtek i Kania nie zaczynają od niego.
Naczelnym ma zostać Grzegorz Gajda. Ktokolwiek to jest
Awatar użytkownika
obiektywny

obiektywny Śro Kwi 21, 2021 8:19 am

I dobrze. Dodałbym inne osoby, które manifestacyjnie drwiły z śp. Lecha i prawicy, nosiły obrazoburcze koszulki, takie wesołe Grzesie z kamerą, przyjrzyjcie im się dokładnie.
Awatar użytkownika
Qba

Qba Śro Kwi 21, 2021 8:20 am

po gazetach, takie myki beda w każdej
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości