[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Antena TV zamiast Silver TV w naziemnej telewizji cyfrowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kamil

Re: Antena TV zamiast Silver TV w naziemnej telewizji cyfrowej

Kamil Wto Kwi 06, 2021 12:51 pm

Co za pustak czeka niecierpliwooscia na ten smieszny kanal🤣
Awatar użytkownika
bredny

bredny Wto Kwi 06, 2021 2:20 pm

Winnicki dobrze żyje z władzą to dostał miejsce na multipleksie. Albo niech się ogarnie z programami albo zwija, bo oglądanie telezakupów i kabaretów to rozrywka dla plebsu
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Wto Kwi 06, 2021 5:16 pm

Pamiętam komentarz Winnickiego w czasie strajku Wolne Media że ta sytuacja była dla nich ogromną szansą. Pewnie zresztą wzmocniło to jego pozycję w konkursie koncesyjnym.
Wszystkiego najgorszego temu Panu życzę!
Awatar użytkownika
Bn

Bn Wto Kwi 06, 2021 5:26 pm

A moze Program tv? Tego nikt nie wymyslil
Awatar użytkownika
Jutub

Jutub Wto Kwi 06, 2021 6:27 pm

Najgorsza telewizja na świecie
Awatar użytkownika
Nick coś tam junior

Nick coś tam junior Wto Kwi 06, 2021 7:55 pm

Jestem w zasięgu multipleksu/multipikselozy tego Pana (Szczecin) od samego startu. Poświęciłem do tej pory łącznie ze 30 minut na zapoznanie się z ofertą programową jego kanałów, z czego 10 minut na wyszukanie i zaprogramowanie kolejności w tv. Cały mój zainwestowany czas jest bezowocnie stracony. Oferta i jakość techniczna, jest żenująco niska, tak samo jak te super oryginalne "polskojęzyczne" nazwy jego wszystkich kanałów. Wiem, że medialnie trzeba najpierw od czegoś małego zacząć, ale czemu od razu od gówna? Blokuje Pan jedynie częstotliwość. Marzy mi się powrót do projektu tv morze, aż się chciało antenę za okno wywieszać...
Awatar użytkownika
bredny

bredny Wto Kwi 06, 2021 7:59 pm

Winnicki powinien poprawić swoją ofertę medialną, bo non stop lecą kabarety i telezakupy. Rozumiem, że to niszowa telewizja i na hity go nie stać, ale mogłyby lecieć stare filmy, seriale czy dokumenty. Albo mógłby wykupić Robinsonów
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Kwi 08, 2021 12:01 am

Antena 1 - taki podmiot startował w pierwszym procesie koncesyjnym na pocz. lat 90-tych.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Maj 03, 2021 9:08 am

Masakra co to za badzief kanal antena tv
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości