WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mario

Antyradio promuje się hasłem „We mnie jest rock”

mario Wto Gru 27, 2016 1:58 am

Największą siłą Antyradia jest to, że tam tak naprawdę niewiele się zmienia i za bardzo przy nim nie grzebią.
Awatar użytkownika
DW

Re: Antyradio promuje się hasłem „We mnie jest rock”

DW Wto Gru 27, 2016 4:50 am

Na tle innych miałkich lub discopolowych stacji - radio całkiem niezłe. Ale (cyt.) "słuchalność Antyradia rośnie w rekordowym tempie" to już zwykły korporacyjny bełkot.
Awatar użytkownika
Dr.Radio

Dr.Radio Wto Gru 27, 2016 12:55 pm

Dla mnie zbyt wielka konotacja do słowa RAK ... wydźwięk mega pejoratywny ... Przypomina mi się historia z lat 90-tych rozgłośni RAK (Radio Akademickie Kraków), której to baner został umieszczony przy centrum onkologi ...
Awatar użytkownika
El_Bląg

El_Bląg Wto Gru 27, 2016 1:06 pm

Promują się zdjęciem szkieleta? To już nie ma żadnych osobowości radiowych? Szkielet symbolizuje śmierć rocka?
Awatar użytkownika
Malon

Malon Wto Gru 27, 2016 1:12 pm

Mogliby z tego porządne radio zrobić, ale jakieś to wszytko takie miałkie, bez charakteru. Co pokazuje ta kampania? Że facet połknął gitarę? Mi się od razu nasuwa takie skojarzenie, że brakuje tam ludzi z krwi i ciała (po angielsku flesh and blood), ale po polsku krwi i nonmen omen kości.
Awatar użytkownika
Lemur

Lemur Wto Gru 27, 2016 1:16 pm

"Malon" napisał(a): brakuje tam ludzi z krwi i ciała (po angielsku flesh and blood), ale po polsku krwi i nonmen omen kości.

Migałe i Janusza wyrzucili, ale mają jeszcze Ostrego i Ciechana. Ich by dali na bilboard, a nie szkielet.
Awatar użytkownika
Wierzba

Wierzba Wto Gru 27, 2016 1:19 pm

Szkielet symbolizuje wrażliwość i empatię ich dyrektora :D A przede wszystkim tak bardzo w ostatnim roku dali ciała, że im tylko kościotrup został.
Awatar użytkownika
Majran

Majran Wto Gru 27, 2016 1:25 pm

Nie ma radia dla fanów rocka niestety, antyradio to taka hybryda rockowej stacji i kolesiowych układów z pod znaku miałkich popowych produkcji. Nie mają konkurencji. dwa- trzy lata temu było rock radio, muzycznie też nie zachwycało, ale ekipę miało kultowa. Teraz konkurencji nie ma to antyradio mogłoby dać na plakat czarną planszę z czarnym napisem i też by rosło.
Awatar użytkownika
Ala_Q

Ala_Q Wto Gru 27, 2016 1:30 pm

Jezu, "we nie jest rak" przeczytałam, aż mnie dreszcz przeszedł...Czy to na pewno dobrze przemyślane hasło panowie i panie redaktorzy? Mnie aż zmroziło, miałam co prawda nie tak dawno chorobę w rodzinie...,może innym się tak nie kojarzy, ale jednak...jakoś tak dziwnie.
Awatar użytkownika
Brando

Brando Wto Gru 27, 2016 1:33 pm

"mario" napisał(a): Największą siłą Antyradia jest to, że tam tak naprawdę niewiele się zmienia i za bardzo przy nim nie grzebią.

To jak z tą szklanką co jest pół pełna, albo w połowie pusta. Największa siła- zgoda, ale i największy hamulec.
Awatar użytkownika
@Majran

@Majran Wto Gru 27, 2016 1:33 pm

czy mowa o ekipie od proszku do nosa i realizatorze na wiecznym kacu?
Awatar użytkownika
Golden_Finger

Golden_Finger Wto Gru 27, 2016 2:15 pm

Brawo Antyradio! Bardzo słuszna diagnoza. To skoro już namierzyliscie problem to trzymam kciuki, żebyście szkodnika przytruli i usunęli, tak by jednak całe radio kuracje przeżyło i wróciło zdrowe i "całe na biało". Powodzenia! Dacie radę. Może i jest silny, ale za to bezmyślny.
Awatar użytkownika
Majran

Majran Wto Gru 27, 2016 2:29 pm

"@Majran" napisał(a): czy mowa o ekipie od proszku do nosa i realizatorze na wiecznym kacu?

Hehe, uderz w stół a norzyce się odezwą :D Dyrektor hasło wymyślił a teraz siedzi i klika w komentarze na ".". Interesuje się rynkiem radiowym i słucham niektórych audycji, pewni bym potrafił z każdej rozgłośni wymienić dwie, trzy reprezentatywne osoby, ale kto był gdzie realizatorem, kto z kim spał, co pił, palił czy wciągał i ile razy miał kaca to raz, że mnie zupełnie nie interesuje, dwa pokazuje, że odpowiadam na komentarz osoby żywo zainteresowanej rzeczonym tematem, trzy - niezły syf się musi kryć za tymi zmianami personalnymi u was.
Awatar użytkownika
nick

nick Wto Gru 27, 2016 4:16 pm

A jakieś wyniki słuchalności samego radia ? Ile osób słuchało w domu, w pracy w 2000, 2005, 2010, 2015 ? Młodzi w ogóle słuchają radia ? Jak i czy ma się do tego radio internetowe ?
Awatar użytkownika
Zgredosłuchacz

Zgredosłuchacz Śro Gru 28, 2016 12:46 am

"mario" napisał(a): Największą siłą Antyradia jest to, że tam tak naprawdę niewiele się zmienia i za bardzo przy nim nie grzebią.

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie ma porównania z Radiem 94 - przodkiem Antyradia. Ba, nie ma porównania z dawnym Antyradiem. Teraz to zwykłe komercyjne radio rockowe - z całym tym komercyjnym algorytmem selekcji muzyki. Podobnie jak w Trójce - różnicę robi kilka muzycznych audycji autorskich, a reszta, w tym szczególnie "oprawa" muzyczna to playlista lub twór playlistopodobny. Trójka, Teraz Rock, Antyradio - równia pochyła. To nic, że nadal są to znacznie lepsze media niż inne "rockowe" czy z tzw. bardziej ambitną muzyką w segmencie szeroko rozumianej muzyki popularnej. Na tle Rock Radia - playlistowej kataryny złotych przebojów rockowych - wygląda to dobrze, co nie zmienia faktu, że trend jest jaki jest.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości