WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Małgorzata

Aplikacja PeoPay od Banku Pekao z obsługą biometrii do prowadzenia konta i płatności

Małgorzata Śro Paź 18, 2017 10:45 am

Rewelacja! Jestem pod wrażeniem nowej aplikacji. Właściwie wszystko co potrzeba w małym urządzeniu, a dużo korzystam i wiem co mówię. Gratulacje dla banku! Śmiało powiem ze najlepsza aplikacja wśród banków. (a! nie jestem pracownikiem banku)
Awatar użytkownika
w ten

Re: Aplikacja PeoPay od Banku Pekao z obsługą biometrii do prowadzenia konta i płatności

w ten Sob Lis 04, 2017 10:13 am

sposób zostawiasz (?) swój odcisk palca w reżimowym banku.
Awatar użytkownika
user

Re: Aplikacja PeoPay od Banku Pekao z obsługą biometrii do prowadzenia konta i płatności

user Pią Lut 23, 2018 9:58 am

"w ten" napisał(a): sposób zostawiasz (?) swój odcisk palca w reżimowym banku.

Zastanow się co napisales, odcisku nie zostawiasz ponieważ jest to ten sam biometryczny odcisk który masz w telefonie a nie w banku - tylko w telefonie on ma swój wzor
Awatar użytkownika
Paulina

Paulina Pon Cze 18, 2018 2:56 pm

Ta aplikacja to jakaś porażka. Loguje się tydzień a potem rok przechodzi do pulpitu. W efekcie końcowym w ogóle się nie załaduję. Zmieniam bank
Awatar użytkownika
Jola

Jola Śro Wrz 12, 2018 2:52 pm

Witam, aplikacja którą jesteśmy zmuszeni pobrać a mianowicie PeoPay jest strasznie wadliwa. Na samym początku pobierania i ustawiania danych aplikacja strasznie się zawiesza, jak już się uda to jest problem z zalogowaniem się na swoje konto. Po kilku próbach oczywiście udaje się zalogować i pobawić apką.
Gdy usiłuje się zalogować ponownie wyskakuje komunikat Błąd walidacji danych
Brak wymaganej wartości
I tak w koło Macieja...........
Jeżeli bank miał na myśli ułatwienie kozystania z aplikacji mobilnej dla klientów to się mocno pomylił .
Ja osobiście tracę cierpliwość do nowej aplikacji , zdecydowanie stara wersja jest o niebo lepsza.
Awatar użytkownika
Pati

Pati Wto Lut 19, 2019 11:24 pm

Dziś byłam odblokować tą aplikację. Niby została odblokowania a po kilku godz znów nie wchodzi mi pin i pisze konto zablokowane. Na początku wszystko chodziło a teraz nie. Ma ktoś ten sam problem.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pią Paź 04, 2019 6:36 pm

"Małgorzata" napisał(a): Rewelacja! Jestem pod wrażeniem nowej aplikacji. Właściwie wszystko co potrzeba w małym urządzeniu, a dużo korzystam i wiem co mówię. Gratulacje dla banku! Śmiało powiem ze najlepsza aplikacja wśród banków. (a! nie jestem pracownikiem banku)
wg mnie jest łatwa w obsłudze i mi się nie zawiesza. Używasz tej opcji biometrii?
Awatar użytkownika
Julka

Julka Sob Paź 05, 2019 8:48 pm

"Ala" napisał(a): wg mnie jest łatwa w obsłudze i mi się nie zawiesza. Używasz tej opcji biometrii?

No wlaśnie to najważniejsze że aplikacja się nie zawiesza mimo tego że najnowszego sprzętu to nie mam :p
Awatar użytkownika
john

john Nie Paź 06, 2019 12:11 pm

"Ala" napisał(a):
"Małgorzata" napisał(a): Rewelacja! Jestem pod wrażeniem nowej aplikacji. Właściwie wszystko co potrzeba w małym urządzeniu, a dużo korzystam i wiem co mówię. Gratulacje dla banku! Śmiało powiem ze najlepsza aplikacja wśród banków. (a! nie jestem pracownikiem banku)
wg mnie jest łatwa w obsłudze i mi się nie zawiesza. Używasz tej opcji biometrii?

to czy się zawiesza wiele zależy od urządzenia jakie masz :)
mi konto przypadło do gustu przez jego prowadzenie za 0. i ten spory % na oszczędnościowym
Awatar użytkownika
banroll

banroll Nie Paź 06, 2019 6:09 pm

"Paulina" napisał(a): Ta aplikacja to jakaś porażka. Loguje się tydzień a potem rok przechodzi do pulpitu. W efekcie końcowym w ogóle się nie załaduję. Zmieniam bank

Może lepiej telefon zmienić? Ja nie mam takich problemów o których piszesz. Aplikacja przez biometrię loguje się ultra szybko. Poza tym logowanie to nie zawsze kwestia aplikacji a np. trasmisji danych którą możęsz mieć słabą albo wolnego telefonu który długo przetwarza
Awatar użytkownika
banroll

banroll Nie Paź 06, 2019 6:10 pm

"john" napisał(a):
"Ala" napisał(a):

to czy się zawiesza wiele zależy od urządzenia jakie masz
mi konto przypadło do gustu przez jego prowadzenie za 0. i ten spory % na oszczędnościowym

A jak chodzi o to konto oszczędnościowe do konta przekorzystnego to czy jest tak jakaś maksymalna kwota którą można wpłacić?
Awatar użytkownika
Julka

Julka Pon Paź 07, 2019 6:04 pm

"john" napisał(a): to czy się zawiesza wiele zależy od urządzenia jakie masz

No to 3% jest naprawdę bardzo kuszące to chyba jedna z najlepszych ofert na ten czas
Awatar użytkownika
guskus

guskus Pon Paź 07, 2019 10:19 pm

"Julka" napisał(a):
No to 3% jest naprawdę bardzo kuszące to chyba jedna z najlepszych ofert na ten czas

No dobra 3% fajnie ale to w skali roku czy miesiąca? Bo to też ma znaczenie
Awatar użytkownika
guskus

guskus Pon Paź 07, 2019 10:21 pm

"Ala" napisał(a): wg mnie jest łatwa w obsłudze i mi się nie zawiesza. Używasz tej opcji biometrii?

No właśnie... jak to jest z zakładaniem konta przez biometrię? Jest to bezpieczne rozwiązanie? Ile trwa takie zakładanie konta, tzn jakaś weryfikacja przez bank?
Awatar użytkownika
uaz

uaz Wto Paź 08, 2019 7:58 pm

"guskus" napisał(a):

No właśnie... jak to jest z zakładaniem konta przez biometrię? Jest to bezpieczne rozwiązanie? Ile trwa takie zakładanie konta, tzn jakaś weryfikacja przez bank?

udostępniasz swoje zdjęcia na różnych portalach i to jest bezpieczne. taka instytucja jak bank raczej nie wprowadzi niebezpiecznego rozwiązania.
@guskus 3% w skali roku. to i tak najlepsza oferta na rynku aktualnie. Żaden bank nie przelicza w skali miesiąca.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość