WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
mAT
 

Aplikacja PKO Banku Polskiego ma już 5 milionów aktywnych użytkowników

mAT Czw Paź 08, 2020 11:23 am

Czy to znaczy, że PKO BP ma blisko 20% rynku usług bankowych w Polsce? W tę ordynarną i nachalną propagandę nie uwierzę. A tak w ogóle to do dziś się zwijam ze śmiechu jak pracownik PKO z Puławskiej w Warszawie próbował mojej teściowej nie wiadomo po co (bo ona przelewu w życiu przez net nie zrobiła) wcisnąć tę aplikację w telefon i dziwił się biedaczek, że ta nie działa. Bo teściowa internet w telefonie ma tylko w domu i przez WIFI i to gościa z obsługi przerosło.
Awatar użytkownika
qwert
 

Re: Aplikacja PKO Banku Polskiego ma już 5 milionów aktywnych użytkowników

qwert Pią Paź 09, 2020 12:26 pm

"mAT" napisał(a): Czy to znaczy, że PKO BP ma blisko 20% rynku usług bankowych w Polsce? W tę ordynarną i nachalną propagandę nie uwierzę. A tak w ogóle to do dziś się zwijam ze śmiechu jak pracownik PKO z Puławskiej w Warszawie próbował mojej teściowej nie wiadomo po co (bo ona przelewu w życiu przez net nie zrobiła) wcisnąć tę aplikację w telefon i dziwił się biedaczek, że ta nie działa. Bo teściowa internet w telefonie ma tylko w domu i przez WIFI i to gościa z obsługi przerosło.


Dokładnie tak to działa! Instalują tę aplikację emerytom, jak tylko zobaczą u nich smartfona, a później chwalą się, że mają 5 milionów użytkowników, choć część z nich nigdy z tej aplikacji nie skorzysta, choć ma ją podpiętą do systemu bankowego - znaczy jest aktywna.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości