WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
?

Aplikacje mobilne - zmora wydawców czy inwestycja na przyszłość? (TOP10 aplikacji)

? Nie Mar 20, 2016 1:21 am

Czy to jest art sponsorowany? Rozmówca podaje sto faktów, że nie warto (biznesowo), a na koniec tekstu konkluzja, że bardzo warto. Gdzie tu logika?
Awatar użytkownika
pavv

Re: Aplikacje mobilne - zmora wydawców czy inwestycja na przyszłość? (TOP10 aplikacji)

pavv Nie Mar 20, 2016 11:35 am

Typowa reklama i jeszcze z cennikiem wziętym z kosmosu! Za 50 tys. to się buduje duży serwis internetowy, a nie prostą aplikację na telefon służącą do przeglądania treści.
Awatar użytkownika
Producent aplikacji

Re: Aplikacje mobilne - zmora wydawców czy inwestycja na przyszłość? (TOP10 aplikacji)

Producent aplikacji Nie Mar 20, 2016 9:11 pm

Piszę patrząc od swojej strony jako producent aplikacji web i po analizie stwierdzam, że jest to wywalenie kasy w błoto w przypadku aplikacji biznesowych. Teraz mamy strony responsive więc nie widzę celowości wydawania kilkudziesięciu tyś (tak tyle przy rozbudowanej aplikacji to wychodzi) aby aktualizować wersję online mobilną dla paru userów. Dodatkowo w niektórych biznesach aplikacje służą jedynie do szybkiego podglądu zasobów korzystanie z nich na smartach po prostu jest niewygodne.
Awatar użytkownika
Sceptyk

Sceptyk Pon Mar 21, 2016 2:35 pm

Czy tylko ja niewiele zrozumiałem z tego tekstu? Trzeba dużo inwestować, niski zwrot z inwestycji, ale jednak warto, bo wszyscy uinwestują, to ja tez powinienem?
Podane wykresy dot rynku ogółem, a przeciez nikt nie tworzy konkurencji do Gmaila, tylko appkę w okreslonym segmencie np użytkowej dla biznesu albo bankową w segmencie B2C. to takie segmenty warto pokazać, a nie total.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości