WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
danglan

Apple wprowadza 4-calowego iPhone’a SE w cenie 2149-2649 zł i mniejszego iPada Pro (wideo)

danglan Wto Mar 22, 2016 9:06 am

Trzeba byc idiota aby kupywac taki badziew za takie pieniadze
Awatar użytkownika
fff

Re: Apple wprowadza 4-calowego iPhone’a SE w cenie 2149-2649 zł i mniejszego iPada Pro (wideo)

fff Wto Mar 22, 2016 9:21 am

Odgrzewane kotlety!
Awatar użytkownika
rozax

Re: Apple wprowadza 4-calowego iPhone’a SE w cenie 2149-2649 zł i mniejszego iPada Pro (wideo)

rozax Wto Mar 22, 2016 10:20 am

dalej lemingi do kolejek w biedronce bedą dawać....
Awatar użytkownika
sammler

sammler Sob Mar 26, 2016 4:02 pm

Wpisuję komentarz po raz trzeci, bo cenzor ... ciągle mi go usuwa...

Xiaomi Redmi Note 2* za ok. 650-700 zł wystarczy w zupełności 99% użytkowników smartfonów... Ten sprzęt z nakładką MIUI Polska i 5 GB w chmurze na backup danych od Xiaomi (zawsze doceniam alternatywę dla Google w tym obszarze) jest naprawdę tym, czego potrzebowałem. Jako telefon służbowy wybrałem Huawei P8... do Xiaomi się nie umywa...

*) Świadomie zrezygnowałem z zakupu wersji 3, ponieważ ma "szufladkę" na karty (co oznacza trudny kompromis: albo 2x SIM, albo SIM + microSD) i nierozbieralną obudowę (ponieważ telefon służy mi do udostępniania internetu przez co muszę go częściej ładować, możliwość wymiany baterii po jakimś czasie jest dla mnie dużą zaletą).
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość