WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Apple zapowiada na jesień serwis VOD Apple TV+. „Robi to samo co Real Madryt”

walter Wto Mar 26, 2019 8:14 am

no to netflix ma problem.
Awatar użytkownika
seba

Re: Apple zapowiada na jesień serwis VOD Apple TV+. „Robi to samo co Real Madryt”

seba Wto Mar 26, 2019 8:58 am

czekamy aż Canal+ zablokuje nazwę, tudzież PIS ...500+, mieszkanie+ ośmiorniczki+ mieszkanie + i co tam jeszcze +
Awatar użytkownika
Wp

Re: Apple zapowiada na jesień serwis VOD Apple TV+. „Robi to samo co Real Madryt”

Wp Wto Mar 26, 2019 9:40 am

Wp tv tak spenetrowala polski rynek że wszyscy ja w D to mają i nie oglądają. Apple idzie tą drogą Oprach jak Orlos:)
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Wto Mar 26, 2019 10:42 am

Oesu komentarze ekspertów równie odkrywcze. Nie - moim zdaniem Apple idzie zła droga. Ich strategia to: kopiowanie. Tu nie ma nic wspólnego z bycia innowacyjnym. Apple Card to kopia: N26 i Revolut - nie mamy informacji na temat tego czy będzie to fintech czy uzyskają koncesje. Co do Apple-Netflix - nie nadrobią tej zaległości... będzie to samo co z iPadami.... - klęska. Innovative furst - implementation second.
Awatar użytkownika
robert

robert Wto Mar 26, 2019 10:54 am

polsat chcial polsat news+ ale anal+ nie pozwala to im apple pozwoli? zenada
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Mar 26, 2019 1:06 pm

APPLE ma tylko dobry branding i marketing bo taki Samsung z telefonami jest z nimi kilka kroków do przodu.
jakiś czas temu oglądałem konferencje z ajfona X i mój kolega szczał w gacie nawet jak mu powiedziałem, że Samsung te innowacje już ma od 2 lat
Awatar użytkownika
karolina

karolina Pon Kwi 01, 2019 7:07 am

a już na jesieni bedziemy czytali "Canal+ blokuje uruchomienie VOD od apple"
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości