WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Alan Fioch

Arena.pl wraca jako serwis zakupowy, użytkownicy będą mogli zdobyć jego udziały

Alan Fioch Pon Lut 22, 2016 5:54 pm

I bardzo dobrze. Cieszy mnie to niezmiernie.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Arena.pl wraca jako serwis zakupowy, użytkownicy będą mogli zdobyć jego udziały

pavv Pon Lut 22, 2016 5:55 pm

"Arena.pl to platforma zakupowa z ideą współwłasności..." czyli kolejna bańka internetowa.
Awatar użytkownika
alek

Re: Arena.pl wraca jako serwis zakupowy, użytkownicy będą mogli zdobyć jego udziały

alek Wto Lut 23, 2016 2:41 pm

Nowa arena.pl startuje co kilka lat. Domena jakaś nieszczęśliwa albo jej właściciel wieczny startupowiec z kasą na reklamę
Awatar użytkownika
Szansa na sukces

Szansa na sukces Śro Lut 24, 2016 9:29 am

Dajmy trochę czasu Arena.pl na pokazanie się na rynku. Takie narzekanie - typowo polskie - raczej jest przedwczesne. Fajnie, że powstanie konkurencja względem Allegro - na pewno wpłynie to pozytywnie na jakość rynku. No i system "na Arena.pl tylko przedsiębiorcy" może mieć dobry skutek biznesowy, w porównaniu do Allegro gdzie "możesz kupić wszystko od wszystkich", z czego połowa to używane śmieci i buble, które ciężko reklamować bo nie są sprzedawane przez przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
jozef

jozef Czw Lut 25, 2016 4:10 pm

świetnie - że zaczął juz działać konkurent allegra - może to ostatnie czegoś się w końcu nauczy i zacznie kulturalnie podchodzić do wieloletnich sprzedawców . To - że postawili na prowadzących działalność gospodarczą - to strzał w " 10 " . Idea współwłasności - wyśmienita . I co dalej zrobi dotychczasowy monopolista ? pewnie inaczej będzie podchodził do klientów . konkurencja jest niezbędna i na nią liczę. Pozdrowienia dla twórców arena.pl
Awatar użytkownika
anita

anita Czw Lut 25, 2016 5:59 pm

mi się pomysł podoba,że arena.pl znów działa. to że komuś coś nie wyszło nie znaczy, że trzeba od razu skreślać. tak jak pisali poprzednicy- nie ma konkurencji dla serwisów tego typu na rynku,a jak wiemy monopol nigdy nie jest dobry, bo z reguły niekorzystnie wychodzą na tym sprzedający. sama jestem zainteresowana, i na pewno będę śledzić co się dzieje z tym serwisem.
Awatar użytkownika
użytkowniczka

użytkowniczka Pią Lut 26, 2016 4:44 pm

Zainwestować 1mln zł ... skasować 10mln zł

Skąd to znamy?
a no stąd, że arena.pl, a raczej jej właściciel próbowali juz tego typu sztuczki na samym początku w czasach kiedy onet.pl raczkowal a o allegro jeszcze nawet nikt nie słyszał.

Wejść na giełdę, zrobić szumu, reklama z Kayah ( wtedy kluczowa wokalistka na scene polskiej ) zgarnąc co trzeba i zniknąć. Normalnie jakbym to widziała po raz drugi... i chyba po raz drugi zobaczę rychły koniec portalu...

Czy tym razem powtórzymy scenariusz? Czy ja chcę "stracić" aby ktoś z arena.pl mógł zyskać?

czy wierzę w projekt? nie ... od samego poczatku jest mi dziwnie podejrzany.

Na allegro do dziś nie znalazł się godny konkurent, nawet ebay, swistak itp podupadli ze swoimi innowacjami.
Na allegro trzeba konkretnego myślęnia, na pewno nie związanego z pieniędzmi i reklamą a sposobem na ściągnięcie klientów, łatwą i rzetelną sprzedaż itp. i przede wszystkim wyciągnięciu wniosków z błędów konkurencji, która chciała zawojowac rynek - głupotą.

Na chwilę obecną zachęcam do ostrożnego podejścia do wielkich zakupów na tego typu portalu, zaś kupując jakąkolwiek akcję można ładnie się nabić - w butelkę i stracić ładne pieniądze. Trzeba będzie to zobaczyć od strony prawnej, bo nie jest to takie proste jak się wydaje.

pozdrawiam serdecznie cwaniaków
Awatar użytkownika
ola

ola Pią Lut 26, 2016 9:55 pm

Super, zę pojawiła się kolejna możliwość. Dla klientów to tylko lepiej!
Awatar użytkownika
Robert

Robert Sob Lut 27, 2016 1:23 pm

to drugie Amber Gold zakrojone na wyjęcie kasy z rynku, szukają idiotów, którzy na fali niezadowolenia z Alle dadzą się porobić na kasę
Awatar użytkownika
mega pass

mega pass Sob Lut 27, 2016 2:26 pm

już zaczynają "czyścić" zbędne/nie pasujące do wzoru ideału komentarze... widzę strasznie poważnie podchodzą do "problemu" ... kiedy mówi im sie wprost na czym polega ich PSEUDOinnowacja ... na 3 portalach usunięto mój komentarz, w którym nie było żadnej treści obraźliwej, faszystowskiej itp ... powiedziałam wprost POWTÓRKA Z PRZESZŁOŚCI - prześledźcie historię arena.pl czy wam to czegoś nie przypomina? żenada
Awatar użytkownika
s3

s3 Sob Lut 27, 2016 7:48 pm

jeśli startup zaczyna od kampanii tv z domem mediowym, to może to być tylko bańka
Awatar użytkownika
klapsa

klapsa Pią Mar 04, 2016 12:04 am

mnie uderzyło, w pozytywnym sensie, że można faktycznie na tym zarobić :) to jest proste jak budowa cepa ;) za aktywność na platformie dostaje się punkty, je zamienia się na akcje, które można sprzedać na giełdzie. nie znam innej firmy,oprócz areny, która by coś takiego oferowała.
Awatar użytkownika
elza

elza Nie Mar 13, 2016 2:04 pm

Zakupy i jeszcze możliwość udziału w zyska tylko na arena.pl Zaczynam robić tu zakupy z ekranu, zamiast kręcić się po galeriach.
Awatar użytkownika
aleksandra

aleksandra Pon Mar 14, 2016 2:22 pm

przeniosłam się na arenę z reala i zbieram punkty. na starcie dostaje się 200 za rejestrację, a np na bilety do kina trzeba uzbierać 1500. jestem na dobrej drodze :)
Awatar użytkownika
paola

paola Pon Mar 21, 2016 2:13 pm

wśród moich znajomych arena robi się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób o niej wie. jak dla mnie spoko, bo weryfikują każdego sprzedawcę, i nie ma miejsca na blef. a bezpieczeństwo jest mega ważne.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości