WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
robsss

Artur Andrus odchodzi z Trójki, wybiera „Szkło kontaktowe” w TVN24

robsss Czw Lis 02, 2017 9:36 am

Albo rybka albo pipka - jak mawiał Sofronow
Awatar użytkownika
Mon

Re: Artur Andrus odchodzi z Trójki, wybiera „Szkło kontaktowe” w TVN24

Mon Czw Lis 02, 2017 9:40 am

I dobrze. Już nie będzie musiał pisać cenzurowanych tekstów w PiSowskiej Trójce.
Awatar użytkownika
mad

mad Czw Lis 02, 2017 9:46 am

Uuuuu . A kto mu będzie płyty wydawał? I kto mu da promocję za darmo??? Radio wydawało płytę, robiło promocję a artyści zarabiali. Taki folwark :-))))
Awatar użytkownika
mad

mad Czw Lis 02, 2017 9:46 am

Uuuuu . A kto mu będzie płyty wydawał? I kto mu da promocję za darmo??? Radio wydawało płytę, robiło promocję a artyści zarabiali. Taki folwark :-))))
Awatar użytkownika
Ares

Ares Czw Lis 02, 2017 9:48 am

Trójki już nie ma
Awatar użytkownika
fred

fred Czw Lis 02, 2017 9:49 am

Brawo! Nareszcie trochę spokoju w Trójce. Niech zabierze Manna, Michniewicz i kilku innych zgranych
Awatar użytkownika
fred

fred Czw Lis 02, 2017 9:50 am

Świetna wiadomość ! Niech zabierze też Manna, Michniewicz i inne cierpiące gwiazdki
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Czw Lis 02, 2017 9:51 am

"mad" napisał(a): Uuuuu . A kto mu będzie płyty wydawał? I kto mu da promocję za darmo??? Radio wydawało płytę, robiło promocję a artyści zarabiali. Taki folwark )))

Wydawcą jego płyt jest Mystic. Co do kolejnych punktów racja.
Awatar użytkownika
pieszczony głosem

pieszczony głosem Czw Lis 02, 2017 9:52 am

Wspaniała wiadomość! Bardzo się cieszę, że Polskie Radio "przewietrzyło" się z Artura Andrusa. To jest kolejny krok do ukonserwatywnienia Trójki, co mnie bardzo cieszy. Jeszcze niech odejdą Robert Kantereit, Marek Niedźwiecki, Wojciech Mann i paru innych, a na ich miejsce sprowadzi się bardziej konserwatywnych dziennikarzy i może będę mógł częściej posłuchać Trójki. Bo na razie poza kilkoma audycjami niewiele jest tam tego, na czym można ucho zawiesić.

Artur Andrus bardziej pasuje do TVN24 i niech tam zostanie. Po ludzku życzę mu powodzenia w tym TVN24 i niech tam przemawia do swojego targetu.
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Czw Lis 02, 2017 9:57 am

"mad" napisał(a): Uuuuu . A kto mu będzie płyty wydawał? I kto mu da promocję za darmo??? Radio wydawało płytę, robiło promocję a artyści zarabiali. Taki folwark )))

Wydawcą jego płyt jest Mystic. Co do reszty zgoda :)
Awatar użytkownika
Pikuś

Pikuś Czw Lis 02, 2017 9:58 am

I bardzo dobrze. Przez 30 lat słuchałem Trójki a banda pisowskich nieudaczników rozłożyła ją w kilka miesięcy. Mam nadzieję, że kiedyś znowu będzie się dało jej słuchać.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Lis 02, 2017 10:03 am

Płyty wydawał Mystic, a Trójka brała patronat. Płatny zresztą, za którą płacił wydawca albumu - Trójka nie bierze w patronat albumów za darmo.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Czw Lis 02, 2017 10:03 am

Niech spróbuje wolnego rynku w komercyjnych mediach które tak lubi. Koniec pensji z ciepłej państwowej posadki która tam ku ciążyła. Czekam na zetknięcie z rzeczywistością - tak jak Janusz Weiss się przekonał ostatecznie jak to działa.
Awatar użytkownika
serec

Re: Artur Andrus i Robert Kantereit odchodzą z Trójki, wybiera pracę w TVN24

serec Czw Lis 02, 2017 10:04 am

"Konserwatywni słuchacze" i ich opnie są czarno - białe. Nie przepadałem za Andrusem ale Trójkę lubiłem. Kiedyś rozmowy Mana z Węglarczykiem i Zarembą to był majstersztyk. Rok temu ,mogłem posłuchać jak mistrz Wildstein czyta swoją autobiografię (Cha, cha). Niedługo będziecie się taplać we własnym sosie, nie akceptujecie inności. Jak wiadomo że brak dopływu innej krwi prowadzi do ...
Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jeśli chodzi o kulturę to sensownych ludzi w waszym towarzystwie można policzyć na jednej ręce. Reszta to sztampa, sztampa i jeszcze raz sztampa.
Awatar użytkownika
serec

Re: Artur Andrus i Robert Kantereit odchodzą z Trójki, wybiera pracę w TVN24

serec Czw Lis 02, 2017 10:05 am

"Konserwatywni słuchacze" i ich opnie są czarno - białe. Nie przepadałem za Andrusem ale Trójkę lubiłem. Kiedyś rozmowy Mana z Węglarczykiem i Zarembą to był majstersztyk. Rok temu ,mogłem posłuchać jak mistrz Wildstein czyta swoją autobiografię (Cha, cha). Niedługo będziecie się taplać we własnym sosie, nie akceptujecie inności. Jak wiadomo że brak dopływu innej krwi prowadzi do ...
Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jeśli chodzi o kulturę to sensownych ludzi w waszym towarzystwie można policzyć na jednej ręce. Reszta to sztampa, sztampa i jeszcze raz sztampa.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości