[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Artur Orzech nie chce prowadzić koncertu na festiwalu w Opole, powodem wykluczenie Dr Misio

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Józek

Artur Orzech nie chce prowadzić koncertu na festiwalu w Opole, powodem wykluczenie Dr Misio

Józek Sob Maj 20, 2017 7:37 pm

Teraz będziemy mieli Festiwal Polskiej PiSenki w Opolu. Ponoś kurski już zamawia autokary i zbiera trollińskich, aby robili za widownię.

Szacun dla wszystkich, którzy zrezygnowali.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Artur Orzech nie chce prowadzić koncertu na festiwalu w Opole, powodem wykluczenie Dr Misio

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Maj 20, 2017 7:39 pm

No i PiSypało im się propagandowe umc-umc-umc. Przecież to jest blamaż kompletny dla działacza partyjnego kurskiego. Czego sięnie tknie to się w ........... zamienia.
Nie tylko biznesowo ale i honorowo powinno się odejść ze stołka.
Niestety honor to abstrakcja w głowie dla tego działacza.
Awatar użytkownika
Zenek

Re: Artur Orzech nie chce prowadzić koncertu na festiwalu w Opole, powodem wykluczenie Dr Misio

Zenek Sob Maj 20, 2017 7:44 pm

Tak czytam zaprezentowany powyżej program festiwalu (chyba już nieaktualny zresztą) i widzę, że nie ma tam ani słowa o Wojciechu Młynarskim. Brak mi słów.
Awatar użytkownika
City1243

City1243 Sob Maj 20, 2017 7:45 pm

Ja bym śię niezdziwił gdyby festiwal w opolu śię nieodbył
Awatar użytkownika
Institutional Investor

Institutional Investor Sob Maj 20, 2017 7:52 pm

Znajdzie się pięciu Orzechów na jego miejsce. Śpiewaków też nie brakuje.
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Maj 20, 2017 7:58 pm

Jestem w szoku. Powiem tak,o tym co mnie się podoba ,a co nie zdecyduję sam. Nie zawsze muszę przytakiwać artystom za to co swoją twórczością prezentują,ale z całym szacunkiem jestem widzem,słuchaczem,czytelnikiem i nikt nie będzie mi mówił co mam oglądać, słuchać ,czy czytać. Czekałem na Opole to jednak festiwal polskiej piosenki z wieloletnią tradycją. Jednego roku był lepszy innego słabszy. Liczę ,że odpowiedzialni za ten sytuację pójdą po rozum do głowy.
Awatar użytkownika
Muzyczny grajdół

Muzyczny grajdół Sob Maj 20, 2017 8:17 pm

"Golec uOrkiestra („Hop na top”), Pectus („Iluzja”), Szymon Wydra („Dla Ciebie”), Zakopower („Było minęło”)".
Sezon koncertów dożynkowych oraz występów na Dniach Pierdziszewa uważam za otwarty. A gdy pożegnamy lat i jesień, to z utęsknieniem będziemy czekać na "Sylwester z". Ciekawy jestem jak wygląda frekwencja na biletowanych koncertach ulubieńców szefów mediów publicznych i włodarzy miast oraz gmin.
Awatar użytkownika
do zenka

do zenka Sob Maj 20, 2017 8:24 pm

"Zenek" napisał(a): Tak czytam zaprezentowany powyżej program festiwalu (chyba już nieaktualny zresztą) i widzę, że nie ma tam ani słowa o Wojciechu Młynarskim. Brak mi słów.
akurat tutaj rodzina pana wojciecha nie wyrazila zgody bo dla nich to za wczesnie, wiec.
Awatar użytkownika
Jd

Jd Sob Maj 20, 2017 9:45 pm

Powinni poprowadzić Ziemkiewicz i Gociek.
Awatar użytkownika
td2003

td2003 Sob Maj 20, 2017 10:09 pm

Parafrazując klasyka:
Festiwal w Opolu, kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję.
Awatar użytkownika
mariusz MAX golonko

mariusz MAX golonko Sob Maj 20, 2017 10:29 pm

ma wystapić Tercet egzotyczny: Kórski - Wolski - Pietrzak
i chórki: Holecka i Gociek
Awatar użytkownika
rozwód

rozwód Nie Maj 21, 2017 12:07 am

"mariusz MAX golonko" napisał(a): ma wystapić Tercet egzotyczny: Kórski - Wolski - Pietrzak
i chórki: Holecka i Gociek
I Joanna z tamburynkiem!
Awatar użytkownika
Ada

Ada Nie Maj 21, 2017 12:13 am

Opole na miarę naszych czasów.Wystąpią czy nie wystąpią festiwal się odbędzie.,,Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowa są bezsilne,,C.Debussy
Awatar użytkownika
Pas

Pas Nie Maj 21, 2017 12:32 am

Gdyby jeszcze ci wyjątko podatni na manipulacje ludzie wiedzieli, że co roku kogoś się zakwalifikuje kosztem odrzucenia innych,to już nie byłoby się do czego przyczepić a tak mamy sztucznie rozmuchaną tzw. g.wnoburzę opartą na niedomówieniach.
Awatar użytkownika
maxx44

maxx44 Nie Maj 21, 2017 3:00 am

Brawo !!!!! szkoda tylko że pisuland zrobi disco-pietrzakową imprezę za naszą kasę ---
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości